Starcia na przełomie epok. Tu nie chodzi tylko o Trumpa. « Psycholog Bydgoszcz

Starcia na przełomie epok. Tu nie chodzi tylko o Trumpa.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 15 stycznia 2021

Czy to jest polityka?

Jeśli żyjesz całością, to nie ma znaczenia jak się nazwie to co się dzieje w świecie. Wg mnie polityka to inaczej mówiąc gospodarowanie. Coraz bardziej polaryzuje się rzeczywistość, mimo  jedności wszystkiego, bo jedność jest stanem wysokich poziomów.  Każde wydarzenie możemy obserwować w ten sposób.

Płyną same dobre wiadomości. Ludzie szaleją, bo nie widzą natychmiastowych rezultatów. Wielu już widzi i wie, że przełom epok, choć burzliwy niesie piękno, dobro, harmonię i powrót wolności

Dużo zmian w Europie, ale cały świat patrzy na wybory Trumpa, będzie czy nie będzie prezydentem. Nie i tak. Tu nie chodzi o samego Trumpa lecz o UWOLNIENIE KRAJU Z NIEWOLI KORPORACYJNEJ. Polska też jest korporacją niewolniczą.

To dotyczy także naszego życia, bo lawina wyzwolenia pójdzie na świat. Ludzie otwierają oczy co  się       dzieje.  

DONALD, jak głoszą liczne źródła będzie ogłoszony jako 19 – ty prezydent republiki w miesiącu kwietniu 2021r. Na to wygląda, że  jest to piękna KORONKOWA OPERACJA.

Wszystko wraca na swoje miejsce.

Warto się dlatego wyluzować koncert, komedia czy wędrówka w głąb siebie.radujmy się , bo to siła wznosząc, wyzwalająca MOC.

W sobotę 16 i 17.01. 2021 udostępniam  następne  części  filmu o pięknej wibracji wnoszącej przepływ – 5 Mądrzy, intuicyjni  ludzie, wykorzystują czas głównie o wibracjach – 1, 5  lub 11 – by przepchnąć coś nowego. nawet ci co nie znają numerologii. Widzimy te wibracje w dniu, miesiącu, roku a czasami tylko w sekundzie urodzeniowej danego wydarzenia.

CZUJĘ OGROMNĄ WDZIĘCZNOŚĆ, ŻE DOŻYŁAM TYCH CZASÓW. To co dzieje się w USA – dotyczy całego świata.

Przeżywamy to razem.

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.