TEN DZIAŁ JEST SZCZEGÓLNIE DLA CIEBIE MATKO. FILM O PRAWDZIE MATKI « Psycholog Bydgoszcz

TEN DZIAŁ JEST SZCZEGÓLNIE DLA CIEBIE MATKO. FILM O PRAWDZIE MATKI

Autor: Elzbieta Giryn dnia 24 maja 2013

Problem stary, bardzo stary. Fałszywa miłość zabija. Nie można jej nazwać miłością, to żebranie matek /typ ofiary/ o miłość dziecka, jego wdzięczność, czyli jego energię. Bardzo ciekawy materiał.

MAMO, TO NIE JEST MIŁOŚĆ…!!!!!!!!!!!

ZANIM ODWIEDZISZ NOWORODKA LINK 

CZEGO NAJBARDZIEJ POTRZEBUJE DZIECKO?

CZY DZIECI MUSZĄ CHODZIĆ DO SZKOŁY?  WCALE NIE! 

Ken Robinson – szkoły zabijają kreatywność

https://www.youtube.com/watch?v=msE-ktwSuR4

ON NIGDY W NIEJ NIE BYŁ  I  CO ?.

.http://www.juniorowo.pl/nigdy-nie-chodzil-do-szkoly-i-co-z-niego-wyroslo/

 MATKO – KOCHAJ OJCA SWEGO DZIECKA. NAWET NIE MASZ POJĘCIA JAK KRZYWDZISZ DZIECKO ODRZUCAJĄC GO CZY IZOLUJĄC.. Ojcem być

Ojcem być, to odkładać pracę, gdy córka o coś prosi. Bo musi wiedzieć, że jest najważniejsza.

Ojcem być, to ją nauczyć pływać i jeździć na rowerze. To po to, by miała fundamentalne umiejętności życiowe, które są symbolami więzi z ojcem………./MateuszGrzesiak/ 

7 MINUT DLA MATKI- film

SPOTKANIE”                                      

Dreszcz na głowie

ogień w sercu

wdzięczność

niczym krople deszczu

płyną

Spotkałam matkę

jakby pierwszy raz

inaczej

ot tak

wstrząsnęło ciałem

i już nigdy

życie nie będzie

takie same.

Pojednanie

akceptacja

miłość szczera

uaktywnia mnie                                                      

pazurami trzymam

życie.

To dla niej

nie myślę o odwrocie

Matka to życie

w każdej minucie

matka to życie

w każdej cząstce ciała

matka owoce rozdaje

bezwarunkowo

jak Słońce i Ziemia.

/E.Giryn./

NIEZNANA TAJEMNICA MATKI.

ŚWIATŁO MATCZYNE – MATCZYNA MIŁOŚĆ- WOLNOŚĆ- SZCZĘŚCIE – AKTYWNOŚĆ

KTO MA OCZY NIECH PATRZY, KTO MA USZY NIECH SŁUCHA,

każdy fragment filmu, każda metafora – bezcenna, GDY WYCIĄGA SIĘ Z NIEJ WNIOSKI.

ODKRYJ TAJEMNICĘ, KTÓRA CIĄGLE WYMYKA SIĘ Z LUDZKIEJ ŚWIADOMOŚCI. Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ ODKRYŁAM TEN FILM I GO Z RADOŚCIĄ POLECAM:

AKTYWNOŚĆ MATKI.

„JESTEM KOBIETA, KTÓRA  ROZJAŚNIA MROK,

PRZYCHODZĘ,  ABY ROZŚWIETLIĆ CIEMNOŚCI

JAŚNIEJĄ W DWÓJNASÓB.

ROZJAŚNIAŁAM MROKI

OBALAŁAM NISZCZYCIELKI

ADOROWAŁAM TYCH, KTÓRZY SĄ W CIEMNOŚCIACH.

SPRAWIŁAM, ABY POWSTALI CI, KTÓRZY PŁAKALI,

KTÓRZY UKRYLI SWĄ TWARZ, KTÓRZY UPADLI.

SPOJRZELI WTEDY NA MNIE……………JESTEM KOBIETĄ”
z egipskiej Księgi Umarłych.

                          MATKA! MATECZKA!, MATULA!, MAMUŚKA! PRAMATKA! wszystko to żeńskość.

KTO ZASTANAWIAŁ SIĘ NAD SYMBOLEM TEGO SŁOWA?

TO KLUCZ PILNIE STRZEŻONY PRZEZ TYSIĄCE LAT.

UKRYTY W BAJKACH, BAŚNIACH, LEGENDACH, MITOLOGII.

CI POSZUKUJĄCY PRAWDY  ZNAJDUJĄ TĘ WIEDZĘ: W KSIĄŻKACH PISANYCH PRZEZ MISTYKÓW LUB SAMI  MAJĄ WGLĄD.   W RÓŻNYCH MIEJSCACH NA ŚWIECIE, W RÓŻNYCH KULTURACH UKRYTO JE W SŁOWIE MARIA, RÓŻA, SOFIA, GOŁĘBICA….Boginie zawsze malowano z róża lub dwiema gołębicami.

 

ZAPISY O TYM MOŻNA ZNALEŹĆ W LITERATURZE ŚWIATOWEJ. Szkoda,  bo prawda ta przybrała rodzaj kultu, rytuałów, a jej sedno tkwi w głębinach,  czeka na odkrycie.

To czas, w którym wolno się ONA budzi, nieśmiało, w niepewności/ bo tylu już straciło życie i wolność w jej obronie/.

ODKRYJ JĄ W METAFORACH FILMU ” BŁĘKITNY PTAK”- link wyżej.

Ogólnie wszystkim znane jest tylko znaczenie poziomu fizycznego i energetycznego. Jest to

MACIERZYŃSTWO I ROLA MATKI  oraz  związane z tym uczucia.

Czy dziecko będzie chciało poszukiwać i doświadczać prawdziwej tożsamości,  a także  źródła swego pochodzenia, zależy od rodziców. Oni jednak uważają się za właścicieli dziecka no bo też podlegają mocnym wpływom   kultury….uogólniając –  społeczeństwa. Wszystko sprowadza się do ról, które są chwilowe, zmienne i wykluczają głębię istnienia człowieka. Zaciemniona jest prawdziwa tożsamość człowieka.  Tego trzeba dociekać samodzielnie w medytacjach i modlitwach, by to czuć i słyszeć wewnętrzny  głos. Nikt za nas tego nie zrobi.  

 KTO POSIADA W SOBIE PRAWDZIWE CECHY MATKI?

Odpowiedzialność, cierpliwość, pracowitość na poziomie energetycznym, troskę, opiekę, czułość, miłowanie siebie, lekkość, delikatność, czucie  natury,  punktualność, wykonywanie zajęć z radością, żywotność.  To osobowość  magnetyczna , przyciągająca, owocna – kreująca obfitość,  tańcząca z serca, intuicyjna, ..i nie dotyczą  te cechy  tylko kobiet, bo w głębi siebie każdy ma w sobie światło matki-

TEN , kto wziął w pełni do serca swą matkę, zaakceptował ją taką jaką jest, bez roszczeń, chęci zmiany. Potraktował ją jako najlepszą dla siebie, a jednocześnie lustro swej duszy.

TEN,  kto doświadczył wewnętrznie swego połączenia z duchowymi rodzicami – to jednak następuje gdy w to wierzymy i poświęcamy temu czas. Najważniejsze jest pełne otwarcie i pokora.

Prawdziwa MATKA  ma intuicję,  i jest w harmonii z naturą. Nie goni, nie spieszy, w wyciszeniu słyszy wewnętrzny głos, który prowadzi. Serce ma wypełnione miłością.  Milczy, nie tęskni, nie lęka się,  jest ufna i szanuje wszystkie przejawy ŹRÓDŁA. .

Nie żyje wg praw ludzkich, otwiera się komunikacja serca i jest prowadzona , wspierana zasadami WIELKIEJ MATKI . W KOŃCU SAMA W SOBIE  ODKRYWA  ten sekret KIM JEST, ŻE JEST PRAMATKĄ I CÓRKĄ JEDNOCZEŚNIE, DRZEWEM ŻYCIA – W CIĄGŁEJ KREACJI, SĄ NA NIM NIEUSTANNIE CZTERY PORY ROKU.

Tylko doświadczanie wewnętrzne może przynieść nam tego zrozumienie.

Kto potrafi zobaczyć i zrozumieć związek matki fizycznej, ciała i Matki Ziemi, jest bliski PRAWDY. Pojmuje, że harmonia z NATURĄ daje wypełnienie Duchem Świętym – /tu ukryto energię żeńską/ WSZYSTKO JEST CAŁOŚCIĄ – JEDNIĄ na poziomie duchowym, A MÓWIĄ O NIEJ WSZYSCY MISTYCY I RELIGIE.

TAKI CZŁOWIEK NIE FAWORYZUJE SWOICH DZIECI I SWOICH RODZICÓW. Czuje już, że wszyscy stanowią wielką rodzinę. Szanują każdą jednostkę. Możliwe jest to tylko po zrozumieniu , że pochodzimy od jednej MATKI.  Kiedy świat ogarnie to przeświadczenie, zakończą się wojny.Skoro jestem częścią całości – to logiczne, że nie będę siebie niszczyć.

Ludzi łączą więzy niewidzialne, duchowe, złote.  Dają moc i nie są obciążeniem w odróżnieniu do więzów fizyczno-energetycznych, chyba że te oparte są na czystej miłości, wówczas są korzystne dla obu stron.

 

Ego niczym pająk zżera  jednostki odcinając od całości, ponieważ boi się utraty swych wpływów  najbardziej. Obserwuje się to także we własnych rodzinach.

Dlaczego kobiety są smutne? Zapomniały o swej mocy, o swej misji kreacji czyli

TKANIA SIATKI ŻYCIA

 

                                                                                                                                                                                                                                                    NA POZIOMIE FIZYCZNO- ENERGETYCZNYM energia żeńska – matki nazywana jest także
energią KUNDALINI, ale jest ona częścią  tej potężnej i wszem obecnej żeńskości.  Zwinięta jest jak wąż na poziomie I czakramu. Jej aktywność, czyli wznoszenie się do góry, by dotrzeć do serca i do głowy, a wówczas ma miejsce ILUMINACJA – oświecenie / w naszej kulturze nazywana Łaska Boża/,  uzależnione jest od obudzenia  świadomości.

Taki przepływ i połączenie  łona ziemi z osobistą gwiazdą wieczności odczuć można jako ciepło, radość, ulgę, puszcza ból, osobiście czuję poszerzanie biopola.  itp.
Usilne ćwiczenia na podnoszenie tej energii mogą spowodować wiele kłopotów. To gwałt na matce. Są też ćwiczenia przyjazne, bezpieczne.
Na ten cel kilka lat temu przygotowałam medytacje na kontakt z energią matki i naturą.

Jest już na You tub .

SĄ  przydatne dla tych, którzy jeszcze nie czują swego ciała, nie czują siebie i przepływających w nim energii życia. Ciało nieustannie do nas przemawia.

I etap to uzdrowienie relacji z rodzicami, nawet jeśli jeszcze pokochanie siebie nie jest zaliczone.

II i III etap – nauka odczuwania siebie, by w końcu dotrzeć do swej duchowej natury, do głębi. Bez związku z Duchem – Ojcem wewnątrz, zawsze związek z ludźmi i naturą będzie  niepełny. Winy szuka się w innych,  także trudno jest uwolnić się od bólu samotności. Dziwna tęsknota nigdy nie daje się ugasić. Połączenie z rodzicem duchowym Ojcem-Matką  pomoże poczuć więź z całością i mieć w sobie miłość o której wszyscy  marzymy. 

FRAGMENTY MEDYTACJI:

DLA NICH HASŁA: OTWARCIE, RELAKS, INTENCJA ŻYCIA, ENERGIA MATKI,
ENERGIA ZIEMI, TAN-TIEN, KUNDALINI, POZIOM HARY, HARMONIA WEWNĘTRZNA, ZDROWA MIEDNICA, MACIERZYŃSTWO, UZDRAWIANIE BEZPŁODNOŚCI, RADOŚĆ ŻYCIA, ZDROWE CIAŁO, UZDRAWIANIE
DUCHOWE, MEDYTACJA ZDROWIA, UZDRAWIANIE NÓG, POŁĄCZENIE Z ZIEMIĄ, ZAKORZENIANIE, POKOCHAĆ ŻYCIE, MEDYTACJA NA ŁONIE NATURY.

Powodzenie w tej praktyce zależy od ufności i wejścia w głębię. Warto poprosić o prowadzenie Wyższe wibracje, SIEBIE WIELKIEGO , aby to przez jego cenzurę ,  pokazywane były obrazy i  blokady. Każdy inaczej będzie przeżywał te medytacje. Można też tylko przesłuchać, a potem wejść w siebie i kolejno samemu prowadzić poszczególne elementy, aż pojawi się wewnętrzne prowadzenie i wówczas żadne formy już nie są potrzebne. Jest pełne zaufanie, poddanie , wewnętrzne prowadzenie i co najważniejsze UWOLNIENIE – PRZEPŁYW. Taka medytacja osiągnęła swój cel.

ŚWIATŁO ŻYCIA „

DZIECKO !                                                             

CZYJĄ JEST WŁASNOŚCIĄ?

CO NA TEN TEMAT

MÓWI MISTYKA, POTWIERDZA TO BIBLIA:

UWIĘZIONE DZIECI DUCHOWE  , POZBAWIANE WOLNEJ WOLI OD KOŁYSKI, ZAWŁASZCZONE PRZEZ  opiekunów i tak zwane systemy pomocy.

 ODDAJMY IM WOLNOŚĆ- TO PEŁNA ISTOTA STWORZONA NA OBRAZ I PODOBIEŃSTWO  BOGA. CZY TRZEBA ŹRÓDŁO W CZYMŚ NAPRAWIAĆ? CZYŻ NIE BRZMI TO ŚMIESZNIE?.  A JEDNAK TEN ABSURD JEST TAKI POWSZECHNY.

TO  ŚWIADOMOŚĆ  JEDNOSTKI MUSI SIĘ ZMIENIĆ, WÓWCZAS  zobaczymy to w świadomości  społecznej. dojdzie do tego przez poszczególne jednostki.

DZIECI WASZE NIE SĄ DZIEĆMI WASZYMI.

SĄ BOWIEM SYNAMI I CÓRKAMI ŻYCIA – A ONO PRAGNIE SIEBIE SAMEGO.

ZATEM PRZEZ WAS PRZECHODZĄ, ALE NIE OD WAS PRZYCHODZĄ. I CHOCIAŻ SĄ Z WAMI, TO DO WAS NIE NALEŻĄ.

MOŻECIE DAĆ IM MIŁOŚĆ SWOJĄ, LECZ MYŚLI WASZYCH DAĆ NIE MOŻECIE.

ALBOWIEM ONE MAJĄ MYŚLENIE SWOJE.

MOŻECIE ZBUDOWAĆ DOM DLA NICH. ALE TYLKO DOM DLA CIAŁA, NIGDY DLA DUSZY. ICH DUSZE BOWIEM MIESZKAJĄ W DOMU JUTRA, A TEGO DOMU NAWET W SNACH NIE MOŻECIE ODWIEDZIĆ.

WIĘC MOŻECIE STARAĆ SIĘ BYĆ JAKO DZIECI WASZE, ALE NIE SPRAWICIE, ABY ONE SIĘ STAŁY, JACY WY JESTEŚCIE.

ŻYCIE ANI NIE ZAWRACA, ANI NIE PRZEDŁUŻA DNIA WCZORAJSZEGO.

JESTEŚCIE NIBY ŁUK DRŻĄCY, Z KTÓREGO DZIECI WASZE JAK STRZAŁY POSŁANO.

A ŁUCZNIK WIDZI CEL NA DRODZE NIESKOŃCZONOŚCI – NAPINA WAS PO TO Z CAŁEJ MOCY, ABY STRZAŁY LECIAŁY DALEKO I SZYBKO. BĄDŹCIE WIĘC KU RADOŚCI NAPIĘCI POD DŁONIĄ JEGO.

ON KOCHA I STRZAŁĘ SZYBKĄ, I ŁUK MOCNO KOCHA.” Khalil Gibran  „Prorok”

Rodzice są tylko pomostem między światem widzialnym i niewidzialnym, przez który

inkarnuje się istota  duchowa – DZIECKO KRYSZTAŁOWE.  PYTANIE TYLKO CZY JEST W STANIE TEN STAN UTRZYMAĆ,  SWĄ CZYSTOŚĆ,. .

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.