ŚWIATŁO JEST WSZĘDZIE DZIĘKI KOBIECOŚCI. MEDYTACJE « Psycholog Bydgoszcz

ŚWIATŁO JEST WSZĘDZIE DZIĘKI KOBIECOŚCI. MEDYTACJE

Autor: Elzbieta Giryn dnia 15 lipca 2013

GDZIE JEST RADOŚĆ TAM JEST ŚWIATŁO,  GDZIE JEST ŚWIATŁO TAM JEST DOBRO.

SUKCES TO WEJŚCIE W HARMONIĘ ZE WSZYSTKIM CO ISTNIEJE, Z WSZYSTKIMI SWOIMI POZIOMAMI – GDY CIAŁO  I UMYSŁ SĄ W ZGODZIE Z DUSZĄ.

 MEDYTACJA PIEŚŃ ŻYCIA CZ.1

„Powodzenie w praktyce medytacyjnej zależy od ufności i wejścia w głębię. Warto poprosić o prowadzenie Wyższe wibracje, SWEGO OPIEKUNA , aby to przez jego cenzurę, pokazywane były obrazy i blokady. Każdy inaczej będzie przeżywał tę medytację. Można też tylko przesłuchać, a potem wejść w siebie i kolejno samemu prowadzić poszczególne elementy, aż pojawi się wewnętrzne prowadzenie i wówczas żadne formy już nie są potrzebne. Jest pełne zaufanie, poddanie , wewnętrzne prowadzenie i co najważniejsze UWOLNIENIE – PRZEPŁYW. Taka medytacja osiągnęła swój cel.”

MEDYTACJA  „PIEŚŃ ŻYCIA”  CZ. 2     youtube.com/watch?v=GCwVAO-SBis

PIEŚŃ ŻYCIA  CZ.3.   http://www.youtube.com/watch?v=4jLj_dbXtCY

 

ŚWIATŁO WODY – MEDYTACJA /   opis działania – na końcu/

http://www.youtube.com/watch?v=rsoerEsZlz0&list=UU936Bo4vCTghG6qVv-MtHJg

Film przedstawia fragment medytacji, którą prowadzi Elżbieta Giryn – psycholog – uzdrowiciel duchowy. Jest to zaledwie próbka niezwykłych i obszernych medytacji wprowadzających w stan harmonii wewnętrznej dzięki przesłaniu niesionemu głosem, a także dzięki relaksacyjnej muzyce. Dodatkowo medytacja na filmie bogata jest w obrazy natury, które ułatwiają wizualizację, wspomagają jej wydźwięk i terapeutyczną moc.

ŚWIATŁO  OGNIA – MEDYTACJA

http://www.youtube.com/watch?v=1fKTDsE5RUU&list=UU936Bo4vCTghG6qVv-MtHJg&index=18

W medytacji następuje przechodzenie ze stanu jednego żywiołu w drugi co daje nam elastyczność postępowania w zależności od potrzeb. Ćwiczącego czeka także kilka psychoterapeutycznych niespodzianek. Nauka potwierdziła już, że to co robimy w wyobraźni, zapisuje się jako coś dokonanego. /poczytasz o tym także w  ” Aktywuj pełną moc Mózgu”/

- WODA: oczyszcza, rozluźnia, wycisza emocje , ułatwia naukę , medytację, negocjacje. Ma związek z układem moczowym.

- OGIEŃ: symbol ojca, siła, inspiracja, działanie, odwaga ,  postęp, chęć życia ,oczyszczenie. Serce, krążenie , sex.

- ŻELAZO: konsekwencja, koncentracja, pewność siebie , niezłomna wola, trafne wybory , OSIĄGANIE CELU.

- ZIEMIA: symbol matki ,ciało, życie, stabilizacja, pewność siebie, praca, finanse,żołądek, śledziona, trzustka, piersi, narządy rodne.

- GLINA: tolerancja, szacunek, elastyczność, otwartość, zmiany, ufność, wiara, poddanie boskiej sile, twórczość. Stawy, wpusty, odźwierniki, kończyny, system nerwowy.

Po serii ćwiczeń ok. 30 dni , twoja pamięć automatycznie przywoła potrzebny stan psychiki w zależności od sytuacji. Nastąpi harmonia w energiach. FRAGMENTY MEDYTACJI POSŁUCHAJ NA STRONIE GŁÓWNEJ  w dziale 2012r. ważna harmonia ze światem. Znajdziesz tam także  fragmenty medytacji  „ ŚWIATŁO ŻYCIA ” i   w trzech częściach ” PIEŚŃ ŻYCIA „.
POMAGAJĄ ONE OCZYŚCIĆ INTENCJĘ ŻYCIA, OBUDZIĆ ENERGIĘ MATKI, POZNAĆ SWOJE ZADANIA ŻYCIOWE ,OTWORZYĆ SERCE. POCZUĆ RADOŚĆ ŻYCIA I ZAKOTWICZYĆ SIĘ W ZIEMI. MAJĄ OGROMNY WPŁYW NA TWORZENIE WEWNĘTRZNEJ HARMONII   I ZDROWIA FIZYCZNEGO.

Płyta dostępna jest  w sklepie ” Eko-Natura-Zdrowie” w Bydgoszczy ul. Poznańska 8 tel. 501-43-73-71

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.