Terminarz.

Do uczestniczek spotkania:  kobiety na spotkanie ubierają strój bogini. Proszę weź ze sobą czyste skarpetki do przebrania i 2 arkusze A-3 może być z bloku rysunkowego lub do ksero, coś do pisania, rysowania. .

- godz. 18,30-19,00 przerwa, a na stole dary- smakołyki od gości, także Ty możesz uświetnić stół obfitości.

Rozpoznajesz ten stan, bywały takie chwile? Kiedy dwie siły walczą w Tobie.

Zawsze jedna się broni. Walka nie ustaje. W psychologii mówi się, że Mucha szuka swego Pająka. To widzisz potem w swej rzeczywistości. Strach śmierdzi i nie bez przyczyny ściąga agresora w różnej postaci. Światło spokoju daje ochronny klosz. O takich dwóch silach, które niszczą także ciało fizyczne już

12.09.2018r. w Centrum Tiande w Bydgoszczy w godz. od 17,00 – do ok. 20,00.

Poprowadzi je specjalista naturo-terapii i duchowej psychologii – Elżbieta Giryn.
Dostaniesz wiele wspaniałych podpowiedzi, jak radzić sobie ze strachem i wzmocnić podstawę swej egzystencji – czyli DUŻO O STOPACH i INTYMNOŚCI – dla kobiet i związków partnerskich, aby wokół wprowadzać
pokój- światło.

Brak wolnych miejsc. Przywitamy Ciebie z radością. Wstęp wolny wyłącznie na zapisy tel. 52 3459665 lub 501437371

 

 

 

 

 

 

 

21-22.07.2018r.

Kiedy się spotkamy dowiesz się jakie to tajemnice najbardziej skrywają mistycy, TAO, wew. alchemia na temat życia, energii, żeńskości. Patriarchat eliminowali wszystkie takie źródła, by tylko nie dotarły do poddanych-ludzi. Właśnie dzięki temu rządzący mogli wprowadzać  ogromną ilość zasad, praw, czyli ograniczeń i nakazów. Czas wyzwalania się zaczął na dobre. Czy za tym podążysz?

W katedrze w Chartres – Francja,  podczas przesilenia letniego

otrzymałam kilka niezwykłych przekazów dla grupy uczestników, którzy zjadą się w Myślęcinku 21-22 lipca br. Wiele z nich płynęło z serca katedry powiem krótko – mną wstrząsnęło. Od 2 lipca br. zapisy duo / 2 osoby/ na zajęcia grupowe – TANIEJ o 60 zł na osobę.

PRZECZYTAJ DO KOŃCA  i poczuj w tym swoją szansę

Po marcowym spotkaniu z kobietami mocno we mnie rozświetliło się, co i jak robić, czyli  bardziej niż dotąd. Czułam i nawet zapowiedziałam, że wiosenne zajęcia są preludium do czegoś WIELKIEGO. Większość przekazywanych metod budzenia /marketingowych też/ służy  wąskiej grupie ludzi, a najbardziej twórcy. To wrzuciłam do pieca alchemicznego, by uzyskać sposób prosty, po najmniejszej linii oporu, który  nadaje się dla każdego. Osobiście stosowałam to ok. 15 lat temu przy ciężkich przypadkach. Teraz mam to rozszerzone chociażby o moje pojmowanie. Zebrałam na ten temat mnóstwo dowodów i dochodzą każdego dnia. Dlatego na bieżąco dopisuję do programu informacje.

Spodziewaj się niespodzianki, która pomoże odmieniać wszystko co mało wygodne, każde zaburzenie. Zaczyna się era  nie jak dotąd realizacji, a cudów. Jestem w radości mogąc tym się dzielić i nawet jak o tym teraz piszę.

Czy można zakochać się w miłości?

Kiedy to następuje pozwalasz żywotności płynąć. Nazwałam to

 ” TĘCZOWĄ WINDĄ  OBECNOŚCI.”

         Wędrujesz nią, aż pojawia się przestrzeń, która  jest podstawą do kreacji.To poziom dziewiąty – krystaliczny, przekładany na materię. 

Poznasz co to jest, jak spowodować i utrzymać duchowe macierzyństwo.

Na spotkaniu możemy razem przeżywać swe wspaniałości w grupie przyjaznych istot, wykorzystywać wewnętrzne wartości min. świętej geometrii,  by wspierały  przy oczyszczaniu, kreacji radosnego, zdrowego i obfitego  życia. Oczyszczanie jest kluczem dla każdego oczekiwanego powodzenia w obfitości, relacjach, zdrowiu. Dwa dni oczyszczania mało popularną metodą: lekko, z wdziękiem i radością.

Dużo o tajemnicy kropli rosy, która odsłania mi się etapami, nauka nic o niej nie wie.

Nie trzeba się niczego uczyć, odblokować znaczy rozpuścić iluzję rozdzielenia. 

Gdy góra lodowa IDENTYFIKACJI się rozsypie można mówić O MIŁOŚCI, O JEDNOŚCI.

Zapraszam na   KOLEJNE SPOTKANIE w duchu ” Zakochaj się w miłości”, kiedy otwiera się brama Ziemi i Centralnego słońca.

W tych dniach  odkrywać będziesz prawdziwą rzeczywistość, coraz mniej iluzji i gier, sztuczek umysłu a więcej bycia obecnością.  Pojmiesz czym jest gra w odczuwanie braku.

Miejsce: Bydgoszcz,  Wskazane obuwie  na płaskiej podeszwie.

Kluczem  uzyskanego efektu z tych przeżyć  jest otwarcie się na nowe.

21 – 22 lipca 2018r. sobota i niedziela. WYDARZENIE  w Myślęcinku/ Bydgoszczy, budynek Kujawskiego Centrum Edukacji Ekologicznej,

z noclegami. Możliwość przyjazdu w piątek. Koszt noclegu od osoby 40 zł. Dla chętnych obiad jarski w sobotę i niedzielę – po ok. 20 zł. /katering/

Zajęcia w sobotę pod hasłem ogólnym OCZYSZCZANIE, stworzysz swój osobisty GENERATOR:

który oczyszcza, transformuje, generuje, chroni, przypomina, wycisza. Czy jest to możliwe? tak , bo już z tego korzystam i zebrałam liczne dowody na to, że tak jest.  W związku z tym kończą się obawy o kontrolę umysłu, mało korzystne przypadki, zaczynasz kreować, jednak bardziej dokładnie – sprzyjać realizacji marzeń.

Dostaniesz na to wiele argumentów potwierdzających, że taki generator powstaje przy udziale matki ziemi. Działa wielowymiarowo nawet jak o nim przez jakiś czas zapomnisz. Dla kobiet, mężczyzn i dzieci będących pod ich opieką.           

W grupie i w tych szczególnie energetycznych dniach zostaną uaktywnione na zawsze. Czy czujesz już w tym swoją szansę?

- godz.  9,00 -9,55 – sprawy organizacyjne: przydział pokoju, rozlokowanie się

-  9,55 – zejście w sali konferencyjnej na parterze   i 10,00 rozpoczęcie.

- 11,50 – 12,10 przerwa, serwis  kawowy, owoce, orzeszki, woda.

- 12,15 – zajęcia na łące – wskazany koc, karimata,  czy poduszka.

- 14,00 – 15,00 przerwa obiadowa,

- 15,00 – 17,00 zajęcia na łące,

- 18,00 -19.30,00 – film fabularny na dużym ekranie – baśń  lub spacer po parku wg uznania.

- Sobotnia kolacja wspólna – każdy daje coś od siebie na stół. Od nas chleb żytni, pasta warzywna, ogórki przez nas kiszone.

– 21.00 – 21.30  Ognisko miłości , czyli przy płomieniach , które uruchamiają się od jedności z sobą i żywiołami. Czynna medytacja – w postaci baśni, każdy może ją przeżywać na poziomie wewnętrznym albo też włączyć się do niej fizycznie. Baśń zamyka  i podsumowuje sobotnie doświadczanie. 

- medytacja bierna  jak długo? Do Twojego  ruchu wewnętrznego JUŻ.

Niedziela:

- 9,00 – rozpoczęcie w sali konferencyjnej 

- 11,00 – 11,20  przerwa, serwis kawowy

- 11,25 – zajęcia na łące

- 13,00 – 13,30 – przerwa obiadowa.

- 14,30- 16,30,00 zajęcia i zakończenie połączone z poczęstunkiem od solenizantek.

–17,00  – rozjazd.

Program treści się rodzi, dojrzewa. Nie mogę podać  dokładniej. Wiem już z doświadczeń,  że nie ma dwóch takich samych zjazdów, osobiście się zmieniam tak i to co daję także. Zauważyłam, że jest to ściśle powiązane z pojawiającymi się w grupie uczestnikami. Jestem pewna, że każdy dostaje to po co przyjechał.

W pojawiających się filmikach, które nie są reżyserowane,  odsłaniają się pewne szczegóły.

JEDNOŚĆ, SIŁA KREUJĄCA – SEKSUALNA TO ciągle temat TABU,  jednak ważne jest wiedzieć jak nią gospodarować, jak dzięki niej napełniać obrazy swych marzeń.

Poznasz i doświadczysz  WIELOWYMIAROWEJ ENERGII KREACJI  czyli seksualnej, odsłonisz ją

dla  prawdziwej obfitości i zdrowia fizycznego, poznasz wiele tajemnic, które nie są już wcale ukrywane.                    

Lęk o cokolwiek zniknie kiedy uwolnisz się od iluzji oddzielenia.  Najpoważniejszym jest ten o ŚMIERĆ a kto się tego nie pozbędzie NIGDY NIE BĘDZIE W PEŁNI ŻYĆ.

Pytania o szczegóły i zgłoszenia kieruj najpóźniej do dnia 15.07.2018.  W cenę wliczony jest podatek VAT.

Od 2 lipca br. zapisy duo  /2 osoby/ – TANIEJ o 60 zł na osobę.

Zainteresowanym WYŚLĘ NR KONTA.

Niestety jest ograniczona ilość miejsc noclegowych w 2 osobowych pokojach, kolejność wpłat decyduje, o przydziale. 

Elżbieta Giryn tel. 52 3488301 kom. 516148259. Zgłoszenia pisemnie: giryn@wp.pl

Osobiście po lipcu br. kończę  ORGANIZOWANIE  tego typu spotkań. Jestem przekonana, że po dwóch dniach wspólnie spędzonych będziesz mogła też  tak stwierdzić jak ja ” ZAKOCHAŁAM SIĘ W MIŁOŚCI”

Tu relacje z wydarzenia lipcowego w 2017 roku.
.