4, 6, 24-26, 31 grudnia, święta światła – ODKRYWAM ZAKRYTE. Filmy « Psycholog Bydgoszcz

4, 6, 24-26, 31 grudnia, święta światła – ODKRYWAM ZAKRYTE. Filmy

Autor: Elzbieta Giryn dnia 4 grudnia 2018

Święta  Światła


27.12.2018r. Czy możesz powiedzieć, że te ŚWIĘTO ŚWIATŁA zaliczasz do najpiękniejszych, lekkich, radosnych, ze śmiechem do łez? Tak podpisuję swoje przeżywanie Matki Ziemi – Bogini rodzącej. Wśród przyrody, z rodziną, przyjaciółmi, na luzie, bez gotowania i pieczenia, w obfitości obdarowywania, z tańcami i kreowaniem marzeń w czasie i miejscu mocy, z ukochanym mężem przy boku.To jest!

Mało kto wie, dojrzał do tego , by uznać, by dotrzeć do prawdy tych świąt. Chodzi o to, że one nie mają nic wspólnego z narodzeniem boga, ani Mikołajem. Wkręcono nas w to, by skierować na zupełnie inne ścieżki. Rozrywanie opłatka, niby ciała bożego – to dopiero kanibalizm. KAŻDY RYTUAŁ SYMBOLICZNY ŁĄCZY  ENERGETYCZNIE Z JAKIMŚ MIEJSCEM KULTU I LUDŹMI, CO ROBIĄ TO SAMO. TO WYRAŹNIE RYTUAŁ SATANISTYCZNY. 

Obserwację w ciemnych grotach w nocy z 24 na 25 grudnia zastąpiono Pasterką i oddawaniem energii nieznanym istotom, które żyją dzięki niej i manipulują światem. Jak potrzebują tej energii? Pokazano pięknie w filmie „Jupiter.”  Chciano też zabić kobietę, mocno połączoną z ziemią, która mogła ich zobaczyć i zdradzić. Czy zastanawiało Ciebie kiedyś, dlaczego wychodząc z kościoła śpiewają : idźcie ofiara spełniona? Co to znaczy, nic tu nie otrzymujesz lecz masz dawać, człowiek słabnie, oni rosną w siłę.  Bogowie bez ludzkiej energii nie mogli by nimi manipulować.  Jak długo to robią, tak długo nic się nie zmieni dla dobra mieszkańców ziemi. Cieszy mnie fakt, że już jest NAS  widzących coraz więcej.

W grotach, kiedy zauważono wybicie światła z ziemi, wracali do rodzin śpiewając: Bogini powiła, światła przybywa, by ujrzeć je w formie fizycznej na wiosnę.  Czyli jasno wynika, że są to narodziny światła w świecie zewnętrznym, to dni mocy. Kto jak się podczas nich  nich zachowuje, taką tworzy sobie przyszłość. Jest to czas związany z cyklicznością pór roku i mocą energetyczną.

Święta rodzinne miały kiedyś zupełnie inny charakter, ale o tym znajdziesz w moim nowym filmiku.  Poruszam  w nim także temat,  jakie stosowano kiedyś metody postępowania lub 1.01.2019r.  z ludźmi, którzy krzywdzili siebie i innych.

23.12.2018r. „Święta tradycja” hamuje, zniewala, a ludzie dla niej się wykańczają. To kultywowanie przeszłości, a tylko w chwili teraz jest moc i w zmianach.. Jak inaczej spędzać taki wyjątkowy czas 24-26 grudnia?
My trzeci rok z rzędu spędzamy go atrakcyjnie, niepowtarzalnie. Tym razem min. przebywamy w lesie, w miejscu mocy, a w nim tańce w magicznych spódnicach w gronie przyjaciółek, by światło co rodzi Bogini Matka Ziemi wprowadzić w siebie i otoczenie kreując to co piękne nie tylko dla siebie. Bardzo dziękuję za liczne życzenia.

 

 

 

 

ŻYCZĘ I TOBIE WYCZUCIA, CO JEST WAŻNE, CO JEST Z SERCA, co i kiedy robić, z kim się spotkać, gdzie przebywać,  by złapać każdą kropelkę świetlistej wody, która wpływa do każdego rozluźnionego i radosnego ciała.

Nich Duch Miłości, jego krystaliczne światło zakotwiczy się w jak największej liczbie mieszkańców Ziemi.

15.12.2018r.

Barwy – związane są z cyklami, żywiołami, porami roku, kulturą, religią, przyrodą, tożsamością. Czemu teraz jest  dziwne zjawisko jeśli chodzi o barwy?

Celebryci robią swoją potężną robotę. Im za to płacą, a inni naśladują. Czy wiesz, że, co 10 mężczyzna jest daltonistą, widzi tylko szarości?. U kobiet jest trochę lepiej. Zawężanie korzystania z barw powoduje tracenie zdolności do ich widzenia. Trudno się dziwić, że architektura obecna dominuje w szarości.
W Tybetańskiej Księdze Umarłych podają: kiedy zbliżać się będziesz do budowli o kolorze dymu, wiedz, że zbliżasz się do piekła. Odzież szara, czarna, bura = pełno tego na ulicach i wszędzie gdzie umie się widzieć. Chcę kupić
11 letniej wnuczce sukienkę, a osoba sprzedająca pokazuje mi tylko szare, czerwone, z dodatkami czarnego. Są inne? No, nie, dla młodzieży teraz sprzedaje się połączenia różne z czarnym, popielem. Moja reakcja: O ironio – młodzieży z czarnym? Zobaczyłam jej grymas na twarzy.
Tu podam kolejne tajemnice obecnych kolorów. Jest dużo szarości, bo to materiały z recyklingu. Szary przyciąga nisko wibrujące energie. Kiedy dowiedziałam się o tym 15 lat temu, nic już nie kupiłam sobie szarego. Mąż już też do tego dojrzał. Czarny, o nim innym razem.

6.12.2018r.

Tych, którzy jeszcze kultywują, tradycję Mikołaja – odsyłam do publikacji D. Icke. On zgłębił temat i znalazł podwójne dno, a w nim.. o tym min. ten filmik.

W jego książkach też to skrupulatnie wyjaśnia.

4 grudnia – święto Barbary – czyli tej co pilnuje  światła Ziemi /utrzymuje je jako strażniczka/ 

 

 Po dużym wycofaniu ŚWIATŁA  ZIEMI  w listopadzie, już dzisiaj zaczyna wolno kierować się ku górze, by 24/25 grudnia trysnąć swym pięknem z ziemi na zewnątrz.

 

Po zjawisku energetycznym, po trzech miesiącach w świecie ziemskim pojawiają się skutki i tym właśnie jest wiosna.

Życzę by jednym z z imion Twoich była Barbara. Wszystkim Barbarom życzę utrzymywanie swego światła w sobie i pełnym blasku..

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.