Intensywny warsztat wyzwalający spontan 10.09.2023r. « Psycholog Bydgoszcz

Intensywny warsztat wyzwalający spontan 10.09.2023r.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 17 sierpnia 2023

Pierwszy raz w Siedlisku Czterech Wiatrów, wśród łąk i lasów Szubińskich

 10. 09.2023r. niedziela.

Zapraszamy serdecznie.

Co nas czeka w tych dniach:

…energetyczne ćwiczenia dla przepływu, harmonii, sprawności z podróżami w głąb, działaniem grupy na rzecz  jednostki.

Pierwszy też raz wykorzystana zostanie tu metoda mało znana „psychodrama” - dla chętnych oczywiście. jest jej wiele rodzajów.  Pozwala ona na  uwolnienie traum, fobii, natręctwa, tego co nie udaje się uwolnić innymi sposobami. Metodę dla każdego  dobiorę indywidualnie wg ruchu serca.

Kolejny raz masz szansę uczestniczyć w polu z pełnym spontanem, zrzucanie masek.

Wyzwala się kreacja, dochodzi do  uzdrowieniu, a jednym słowem rozszerza się zakres działań w życiu. To ściśnięte widzenie rzeczywistości przez traumy, wierzenia, powoduje wszystkie dolegliwości. Nie da się tego zrobić w samotności. Potrzebna jest aktywność zintegrowanej grupy.

Działamy w polu świetlistym, w obszarach pola morfogenetycznego-kwantowego.

…Takie połączenie sprzyja uzyskaniu w pierwszym rzędzie harmonii ze wszystkim co istnieje, a następnie przy udziale grupy dotarcia do najskrytszych zakamarków zamrożonej energii.

Psychodrama, to teatr który leczy,  improwizowana spontaniczna gra, która ma niezwykłą siłę oddziaływania i służy realizacji celów psychoterapeutycznych. Taka grupa, potrafi  uwolnić to co nie udało się  innymi metodami.

Dodatkowo ćwiczenia Qigong.  Tu dzięki pracy z wewnętrznymi strukturami przez oddech, doprowadza do równowagi energetycznej, sprzyja uzdrowieniu. To troska o swoje subtelne-lekkie płaszcze naszego ciała. Doprowadza do tego, by ciało pracowało zgodnie ze swoją naturą i możliwościami.

Jeśli chcesz poszerzyć swoje horyzonty, albo coś Ciebie trapi, powtarza się, a inne działania nie pomogły,

może masz kłopoty partnerskie, ze zdrowiem, w pracy, zbyt dużo pracujesz,  krzyczysz lub płaczesz, nie rozumiesz siebie, swych zachowań, masz pecha, straty, brak postępu, ochoty do życia itp. to jak najbardziej zapraszamy do nas.

Rozpoczęcie – niedziela – 10.00, zakończenie godz. ok. 17.00

Ten zjazd jest także dla początkujących w wieku od 15 roku życia.

Zainteresowanym wyślę szczegóły.

Najpierw zastanów się, czy jest twoja gotowość na zmiany, na odkrycie ukrytej rany by ja rozświetlić, przytulić. Elżbieta Aldona 516 148 259.

Liczebność grupy ograniczona. Zapisy tylko do 5.09.2023r. Po tym czasie pytaj o wolne miejsca.

Proszę mi wysłać SMS, oddzwonię.

Więcej wyjaśnień:

Co wpływa na długowieczność?. Ruch fizyczny, poczucie przynależności do grupy, wspólne spotkania, zabawy, współpraca. Ludzie samotni i oddani do domów opieki – szybciej się starzeją i odchodzą. Pożywienie jest na dalszym miejscu w tym rankingu.

Działamy w  uzdrawianiu duchowym /psychodramie/ na cel ogólny lub indywidualny. Zawsze jednak musi nastąpić synchronia w grupie.

Kiedy łączymy się ze sobą na poziomie Świętego Rdzenia /Gwiazdy/, wówczas można wykonać każde zadanie, a wyniki są spektakularne. Jest kilka na to sposobów.

 

Już za kilka dni –10.09.2023r. wykorzystamy te dwa sposoby najszybsze, najskuteczniejsze, a w tym połączenie na linii Hary, po rozświetleniu tego ośrodka, a u większości jest on zaburzony, a także Qikung.

Z punktu widzenia energetycznego, w grupie zachodzi proces, w którym indywidualny cel członka grupy jest holograficznie powiązany z celem grupy jako całości.

Wyłania się też wówczas wyższy cel każdego człowieka, który współgra z wielkim ewolucyjnym planem Ziemi.

Kiedy jest synchronia w grupie, pomieszczenie wypełnia się pięknym światłem

i energią wspólnego zadania. Każdy w grupie ma ważną rolę do odegrania, który jest połączony z zadaniem grupy.

Zjednoczenie wytwarza silną wolę grupy bywa, że nawet poszczególni uczestnicy to czują. Komentują.

..Tym razem działamy grupowo na indywidualny cel. Można mieć określony, bo już wiadomo co opóźnia wzrost lub otworzyć się, by ta przyczyna wyskoczyła w grupie.

Wówczas wiadomo co robić dalej.

Metodę dobiorę indywidualnie, a po akceptacji – działamy. Na plan pierwszy wysuwamy PSYCHODRAMĘ. Ta metoda niby lekka, ma moc silnie uzdrawiającą i to nawet na tych, co są w tej grze tylko aktorami.

To nic nowego, taka gra odbywa się prawie każdego dnia na naszych oczach: w domach, szkołach, zakładach pracy, grupach marketingowych. Ja i aktorzy, których obrałam w role.

Co ponadto płynie dla realizacji w tych dniach:

ćwiczenia podpowiedziane przez Opiekunów Ziemi dla ochrony i oczyszczenia implantów, poszerzanie pola świetlistego, zasilanie energetyczne.Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.