Siedem tajemnic Langwedocji. Z podróży na południe Francji « Psycholog Bydgoszcz

Siedem tajemnic Langwedocji. Z podróży na południe Francji

Autor: Elzbieta Giryn dnia 14 września 2016

KLUB KOBIECOŚCI  PRZY CENTRUM TIANDE W BYDGOSZCZY- 26 września 2016r.  

Dzielę się wiedzą i doświadczeniami z pięknych wczasów, wycieczek i warsztatów,  które   wraz z mężem  przeżywaliśmy w sierpniu 2016r.  pod przewodnictwem Marka Tarana. Langwedocja – to południe Francji, a pod jej  powierzchnią  jest świetlista kraina Agartha.  Kryje w sobie  7 głównych tajemnic, które są ze sobą powiązane. Co min. omówiłam i poparłam filmem na spotkaniu?

    Siedem  tajemnic Langwedocji.

1.  Atlantyda, Agarha

Kto zamieszkuje podziemne miasto i po co?.  Atlanci,  z Antares, elfy, z planety Gai, schodzą do niższych wymiarów  by budować  te miasta światła,  aby ludzie nie stali się bio robotami, wg zamysłu rasy kontrolującej,  bezdusznymi, nie czującymi, bez serca. Uważają niektórzy , że już wielu ma  i może bogactwa, ale nie ma duszy, lub ciągle pędzący, w pośpiechu, gubią siebie. Dan Winter mówi czym jest dusza i dlaczego ją się gubi i jak. Dzięki tym miastom utrzymuje się sieć życia.

2.  Wizygoci  , plemię, bardzo wojownicze, pierwsze wieki naszej ery,  utworzyli tu swoją stolicę. Przywieźli duży  majątek z Rzymu.

3. Templariusze,  i o tym, jaką niesamowitą wiedzę i doświadczenia przywiozło 9 z nich od Muzułmanów z Jerozolimy . Dla słuchaczy chyba także była szokująca, bo niektóre osoby zagryzały wargi. To czas spadania Iluzji i trzeba być odważnym wojownikiem jak Templariusze, by wszystkie stare wierzenia porzucić, przestać walczyć i zacząć wynosić na piedestał żeńskość, czyli żyć po nowemu zgodnie z Prawdą, którą poznali, a była skrajnie różna od tego o czym mówiło chrześcijaństwo  w imię którego zabijali niewinnych, dorosłych, kobiety i dzieci. 

Co poznali?

. Przeszli bramę portalu i wyszli ponad lustrzaną osłoną założoną przez matriks,  zobaczyli prawdziwych bogów, którzy mówią o miłości, każą się do siebie modlić, a to …….wcale nie są istoty miłości i absolutnie nie chcą naszego dobra. 

– Doświadczyli przejścia przez zagrodę częstotliwości, iluzje, matriks i nie była to dla nich kwestia wiary. Dlatego mocno w to weszli. Rozpoznali, że hołd oddawany bogu na liczne sposoby – gubi człowieka. Gdybyś Ty  to zobaczyła – co byś zrobiła.?. Co postanowiła” . Najpierw wściekłość, bunt, ale ta reakcja jest im na rękę, mówią Muzułmanie. Zaklęli po francusku i spytali  – co mamy robić”.  Osiadają się w Langwedocji, którą Muzułmanie wskazali jako miejsce mocy.

 - To kolejna tajemnica którą otrzymali, i kolejna a związana z odwróconym kielichem. Poznali tajemnicę odwróconego kielicha, dlaczego kobiety chorują  i rodzą dzieci z małą ilością światła.  O tym na warsztatach. .

- Ci naukowcy, pracujący  na rzecz matriksa, czyli spowalniają proces poznawania prawdy,  gubią swoją duszę.

–Templariuszom  nie zależało na bogactwach, bo poznali wyższe wartości. Jednak  takim ludziom wali się świat., bo raptem to w co wierzyli, komu ufali , poświęcali  życie okazało się iluzją.

 —To trudne momenty–dla nas teraz także, widzisz fałsz wszędzie, maski, manipulacje, jak z tym żyć?  Trzeba słuchać tych co podpowiadają  jak z tego wyjść, nie lamentujących.

 Trzeba mieć odwagę prawdziwego wojownika, by odrzucić wszystko co istniało i  odbudować siebie i swój świat jako podstawę nowego życia.

– Usłyszeli, by nie nazywać  siebie Muzułmaninem,  Chrześcijaninem,  Polakiem,  Żydem, itp,  …bardzo ograniczające,  skostniałe koncepcje hamujące życie . To dotyczy także utożsamianie się z imieniem, zawodem, rolą, rodziną,  materią……Po prostu tracisz siebie.

- Także to, żę z ludzkich emocji  np. gniew , lęk,  poczucie. winy z tego buduje się zagroda częstotliwości.

 -  Poznali także następną tajemnicę – świętej żeńskości, kreacji, obfitości i kielicha, graala. że kiedy on skumuluje pewną energię otwiera pewne wrota.

- Zobaczyli ponad zagrodą częstotliwości, co dzieje się podczas wielu rytuałów. To są także takie,  które odbywają się co niedziela.   -Kiedy znasz już to wszystko co robisz?.

Dzięki spotkaniu tych Muzułmanów,  zbudowali wewnętrzny zakon i w  ciągu ok. 80 lat, stworzyli podwaliny  101 katedr, brył katedralnych. Wszystko robili ręcznie, wolnomularze wszystko wg świętej  geometrii. To  wibruje fraktalnie, implozyjnie. Po to by ludzie w katedrach odzyskiwali moc – światło czyli rozproszoną dusze. 

– Największa jednak tajemnica to świętej żeńskości.

Wszystkie katedry nazywali tak samo. , „Notre Dame” czyli nasza pani.

Katarzy w co wierzyli tak żyli. Lang. Związana z tajemnicą grala. Tutaj nikt nie zmanipuluje tej ziemi, tu spadają maski, co ukryte wychodzi na powierzchnię.

—Ta ziemia to prawda o nas, ziemi, planecie. Kroniki opisują, że z Niemiec przywozili pracowników, by nikt z nimi nie gadał, by było ukryte, wejścia.

Robili pułapki, zapadnie, zalewania, trzeba mieć klucz.

 – Ks. Sonie miał klucze, są w miejscach które on wskazuje. Najbardziej tajemne wzgórze to to gdzie jest grobowiec ze szczątkami ciał  M.M i Jezusa. Ta para bardzo się kochała, ale nie mogli być z sobą bo ich prześladowali. Leżą naprzeciwko siebie.

80% ludzi –nadal uważa, że była ladacznicą. Watykan to sprostował w 1069r., ale mało kto o tym wie.

Tyle zła wyrządzono tej pięknej i wielkiej sercem kobiecie, a sprostowanie prawie żadne.

 -  Jezus -  kolejna tajemnica którą przywieźli, to że nie zmarł na krzyżu i jeszcze długo żył. Jest dużo szokujących rzeczy, jeszcze więcej niż to.

I chyba jedna z najistotniejszych sekretów to  – o podwójnych narodzinach. .

 

4.  Katarzy-katar znaczy czysty.  Sami się tak nie nazywali. Znali tajemnicę elfiego genu /nieśmiertelności/. Żyli wg nauk Jezusa O czym mówili tak żyli. natomiast ci co ich zabijali, głosili prawdy Jezusa a robili zupełnie odwrotnie.Kiedy ich bestialsko mordowali, a zwłaszcza 22 lipca 1209r.  zapowiedzieli swój powrót za 808 lat.  Jak łatwo obliczyć, że              Nowy Dzień przewiduje się na 22 lipca 2017r.  

5.  Jezus i Maria Magdalena.

Ta miłująca się para, była prześladowana i musieli się ukrywać. Choć Watykan  oczyścił Marię Magdalenę z zarzutów nierządnicy, 80% ludzi ciągle tak o niej myśli. W 1969 papież Paweł VI oficjalnie oczyścił imię Marii Magdaleny i jej niechlubną tradycji.

6.  Tajemnica  graala,   czyli min. odwróconego kielicha, punktów wenus u kobiety. Także  o powoływaniu przez  kobiety słabe, nisko wibrujące,  z uszkodzonym łonem / graalem/  ciał niemowląt bez dusz lub z niewielkim jej procentem. Stąd ludzie nie mają pra pamięci, nie wiedza  skąd przyszli, po co tu są, jakie mają boskie cechy, których nie potrafią wykorzystać. Serca ich są nie aktywne, brama powrotu do domu nie aktywna, portal  łona u kobiet – zablokowany itd. .

7.  Wielka tajemnica Rene szato i ks. Sonie.    A co mogło tutaj szokować?  Rennes le Chateau – centrum portalu, w pobliżu wzgórza Bugarach? Wchodzącym do kościoła, zbudowanego przez Templariuszy   ks. Sauniere w symbolach ujawnia sekrety , które wydobył z podziemi tej budowli. Kilka razy było w nich zapisane że ten kościół to żywa świątynia. Stworzyła go Maria Magdalena i jest ciągle w nim obecna  na kilku poziomach.  Ksiądz ten bardzo szybko stał się bardzo bogatym człowiekiem. – zdjęcia: np. tajemnica podwójnego Jezusa: Józef trzyma białe niemowlę, a Maria z ciemną cerą.  Ponadto  odbicia lustrzane rzeczywistości, szklana pułapka /symbol/.- zagroda częstotliwości w której żyją ludzie, a myślą że są wolni. Poniżej kilka zdjęć,  które to ilustrują.

Następna szansa na te niezwykłe treści pojawia się 9 października 2016r podczas warsztatów.                                                   Zapraszam na następne zajęcia w Klubie Kobiecości ,  które odbędą się 27  październiku 2016r. ..

 Obrazy lustrzane odbicie : poziom kreacji w świecie energii i tego przejaw w materii.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.