SZKODLIWOŚĆ SMOGU ELEKTROMAGNETYCZNEGO. « Psycholog Bydgoszcz

SZKODLIWOŚĆ SMOGU ELEKTROMAGNETYCZNEGO.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 13 stycznia 2017

Już dawno temu mędrcy np. ks. W.Sedlak mówili, że największym zabójcą dla ludzkiego zdrowia i życia jest cichy, niewidoczny, mało przez kogokolwiek wyczuwalny smog elektromagnetyczny. Słyszę czasami: wierzę tylko w to co widzę. No cóż umysł dopuszcza do nas tylko 1% – 5% informacji. Jak już wcześniej mówiłam umysł to oszust. Ludzie coraz bardziej oddalili się od siebie i już nie czują co im nie służy : jedzenie, miejsca, ludzie, grupy ludzi, zapachy, mantry, modlitwy, przekonania, koncepcje…..

Poruszam ten temat, gdyż osobiście wyczuwam miejsca napromieniowane, nie zawsze można od nich uciec – jak np. pisanie na komputerze. Dlatego przed wielu laty badałam te zagadnienie pod wieloma względami, by pomóc innym i móc korzystać z telefonu komórkowego i komputera, czyli żyć w radosnym nastroju. Zakupiliśmy także aparat – detektor do badania natężenia pola. Niedowiarkom polecam takie urządzenie, by sobie je sprawili. Będą w szoku, możliwe, że odnajdą przyczyny ciągłego zmęczenia, bóli głowy. Często się zdarza, że do gabinetu przychodzi klient słaby, bez ochoty na cokolwiek, a ja z oddali wyczuwam, że jego ciało jest mocno napromieniowane.

Jeden raz skorzystałam z przejazdu samochodem osobowym na BlaBlCar z Bydgoszczy do Wrocławia. Choć kierowca był bardzo miły i elegancki, to ja pół trasy przeżywałam koszmar. Bardzo dokuczał mi jego zapach wody kolońskiej /to też energia/, a w całej lewej stronie  ciała – od kierowcy,  zaczęłam czuć kłócie jak igiełkami. Spytałam o jonizator samochodowy – nie wiedział, że coś takiego istnieje. U nas w samochodzie jest zawsze. Po powrocie do domu natychmiast wykąpałam się w

fitosoli. Sól i zioła oczyszczają i przywracają harmonię w całym ciele, regulują pracę nerek, nadnerczy, a zwłaszcza podczas zimy

jest to działanie bardzo cenne. Możesz kupować po cenach jakich ja kupuję, ZADZWOŃ 516 148 259

Często kąpię się w różnych solach tej firmy.

…Choć wewnętrzna energia żeńska /dusza/ – jest naturalnym zabezpieczeniem, to zanim ją w pełni uruchomimy, warto wiedzieć jak sobie radzić.

Najbardziej narażone są dzieci, bo ich mózg nie jest w pełni chroniony. Dzieci producentów telefonów komórkowych – mają zakazane używania tego sprzętu. Warto by korzystać ze słuchawek, aparat trzymać w oddaleniu i ekranem do siebie.

Narażone są także kobiety w ciąży. Tak naprawdę wszyscy. Przenika nas sieć pajęczyn energetycznych, i gdyby uruchomić prawdziwe widzenie, to byśmy się czuli jak w lesie pełnym pajęczyn. Na pewno byłby ruch ucieczki.

Budziki elektroniczne przy łóżku to koszmar.

I tak dzień po dniu nasz lekarz wewnętrzny – system odpornościowy / grasica/ jest w różny sposób uśmiercany.

Warto oczyścić ze sprzętu elektronicznego sypialnię, a także nacierać się chociaż raz dziennie solą do ciała z olejkami eterycznym. Taka sól poprawia krążenie krwi i limfy, ujędrnia ciało, wygładza, usuwa toksyny, natłuszcza skórę, zamyka warstwę rogową skóry, by ona nie wysychała i co najważniejsze usuwa jony dodatnie czyli elektromagnetyczne szkodzące. Najlepsza którą znam i używam to moje ulubione ale są też z innymi składnikami.

sól z grapefruitem,  z pomarańczami, świeżymi płatkami różsol-do-ciala-miodowa-brzoskwinia-30213-380g.

Proszę nie porównywać z innymi solami , bo tego się nie da zrobić. Po takim nacieraniu rano,  cały dzień jest energetyczny. Czuję się świeżo, pachnąco i radośnie. 

Kiedy jadę pociągiem widzę, że większość młodych ludzi coś śledzi w komputerach lub rozmawia przez telefon komórkowy. Nagminne są gry, a to już jest budowanie świata iluzji – a tymczasem twórca koncepcji technokracji zaciera ręce. Technologie zniszczą ludzi – przestrzegały boginie tysiące lat temu./tabliczki sumeryjskie/. Smog elektromagnetyczny najbardziej w nas uderza w pomieszczeniach małych, zamkniętych tj samochody, tramwaje, autobusy.pociągi, samoloty.W tym czasie warto to ograniczyć do minimum. .A komunikacja miedzy ludźmi? Starsi patrzą w okno, na siebie, uśmiechają się, coś powiedzą, a młodzi NIC. nawet jak o coś spytam, by ożywić atmosferę, odpowiadają ale natychmiast głowę kierują na swój ukochany sprzęt. Jak w większości rodzinach – razem ale osobno.

 Uważasz, ze temat jest ważny? Takie  informacje  warto posłać do ludzi cierpiących. Zwłaszcza, że prawie każdego dnia proszą mnie ludzie o pomoc nie tylko psychologiczną. Ważne jest odtruć ciało ze smogu elektromagnetycznego, bo żadne inne kuracje nie będą skuteczne. 

Życzę zdrowia i urody  dzięki wewnętrznej mocy i wspomagająco  nam służy BIO z Tybetu.. Elżbieta Giryn.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.