LICZBA 13. « Psycholog Bydgoszcz

LICZBA 13.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 13 czerwca 2017

Od 1994 roku pasjonują mnie tajemnice liczb. Każda z nich to jak drzwi do pokoju informacji, oczywiście na wielu poziomach. Takie drzwi mają klucz czyli wiedzę, jak interpretować symbole, obrazy. Ogólnie dostępna wiedza jest ogólnikowa, CZĘSTO MYLĄCA.  W ostatnich latach najbardziej jednak przyciągają mnie liczby takie jak :  8, 13 i 22. Docieram do ich głębi. Są związane z żeńskością, czyli mocno ze mną. Czasami przekazują nam coś bardzo oczywistego, biją w oczy, innym razem są do odkrycia intuicją, sercem. 


Nawet te oczywiste przekazy są przez większość niezauważalna.

Tak jak np. 22 maja 2017r. zamach terrorystyczny i w tym samym dniu przekaz od przyjaznej cywilizacji dla ludzkości o żeńskości.

.

Nie ma co się dziwić, życie w zbiorowej hipnozie, odcinanie nas od praw przyrody, żywiołów, przejęcie to co żeńskie dla sił męskich dało poważne konsekwencje. np. pierwotne kapłanki stworzone do rodzenia KIRISTI – czy Tobie coś to przypomina?

A gwiazda pięcioramienna Wenus – zdemonizowano ją, a przecież świeci złotym światłem i niektórzy używają jej do uzdrawiania, podobnie jak – 8 – .

DZISIAJ TROCHĘ PIĘKNA O 13.

Ta liczba, jak wszystko co żeńskie także została zbrukana, wmawia się, że jest pechowa, fatalna, wycofano 13 znak zodiaku, 13 miesiąc kalendarzowy, 13 piętra w hotelach….

Odkrycie 13 i uaktywnienie jej dla pierwotnego zamysłu matki, to cel naszych wszystkich spotkań i zajęć, a także  duch dwudniowych zajęć  20-23 czerwca 2019r. to wartość WSCHODZĄCEJ ERY WODNICZKI.

13 to łono pramatki – GRAAL czyli kielich wypełniony światłem, RÓŻA,  macierz, czym obdarzyła każdą żywą istotę. To córka – SIŁA TWÓRCZA I TRANSFORMUJĄCA, kreacja,/w bajkach jest to KOŁOWROTEK/, wysłana przez miłość do realizowania ziemskich działań. Dzięki temu w wiecznym tańcu złotych spirali powstają wszechświaty, tak możemy realizować swoje marzenia. To moc najwyższa pramatki i każdej kobiety.

13 – w wielu językach po obliczeniu daje miłość. W Hunie – PO to też 13, w Afryce PO – to ziarno, z którego może powstać wszystko. W j. polskim miłość to 21.                                       

13 to wężownik – czyli wycofany znak zodiaku, a jest symbolem kodu DNA i szansą na nieśmiertelność czy zakończenie męczących wcieleń.

Może objawić się w kolorze PURPURY,  TĘCZY czy rozbielonego złota.

….Teraz zastanów się dlaczego zdemonizowano i okrzyknięto piątek 13 – fatalnym dniem? Jest tu koncentracja kilku wartości oznaczającą żeńskość. Proszę , poczuj to co piszę, zostaw wiedzę, którą wpajano od dzieciństwa. 

  1. wg licznych wtajemniczeń – piątek jest najbardziej związaną z planetą czystej miłości – WENUS. Jak myślisz?  Czy przypadkiem pokazuje się tutaj ukrzyżowanie, cierpienie, drogę krzyżową?  Czy to wywołuje podwyższone wibracje czy niskie? Dotrzyj do  informacji, kto był największym pasjonatem i odbywał drogę krzyżową co piątek. Nie przyjmuj na wiarę – dociekaj, czuj.
  2. suma słowa piątek daje – 8 – jedną z najpiękniejszych wartości ludzkich
  3. kiedy dodamy 8 do 13 otrzymujemy wartość 21 – czyli MIŁOŚĆ.
  4. 13 krążeń Wenus wokół ziemi odbywa się w naszych 8 lat,
  5. 13 znak zodiaku, wykasowano, zmanipulowano czas miesięcy, ona jest spiralą, wężownikiem, DNA, który wyprowadza poza inkarnacje i zniewolenie, zapętlenie w kole przyczyny i skutku.
  6. Maria Magdalena w wielkim uczuciu miłości, kiedy połączyłam się z jej portalem,  pokazała mi koło wiatrakowe, a na nim ciało człowieka. Koło się kręci ciągle góra -  dół,  my w  manipulowanej reinkarnacji także. To największy nasz problem. Rutyna i poddawanie sugestiom bogów, którzy przybierają różną  postać, np. Jezusa, jego matki Marii  aniołów.  Czyli to w co jesteś w stanie przyjąć. Największym ich narzędziem tego procederu jest prawo karmy, które sami stworzyli. Miłująca matka źródła nie rodzi grzechu, sędziego, ani kary.

13 TO ZDECYDOWANE, SKONCENTROWANIE NA SOBIE. INDYWIDUALNE A JEDNAK W POCZUCIU JEDNOŚCI. Stan duchowy, w którym słowo ciałem się staje – jedno powiedzenie. Daje poczucie, że jest się wszędzie i nigdzie. Jest kluczem końca powtórzeń w kole reinkarnacyjnym, wyjściem w głębię wszystkości.

Pytanie brzmi, komu zależy na odcinaniu nas od wiedzy o miłości? Komu zagraża żeńskość, wysoka częstotliwość serca? To oczywiste, choć też nie dla każdego – wszystkim co żyją na nisko wibrujących wartościach , czyli KONTROLERZY I STWORZONE PRZEZ NICH SYSTEMY. Udowodnił to naukowo Instytut Matematyki Serca w Kalifornii, dlatego ten wydział został zamknięty.

Warto wiedzieć, że jest negatywna strona tej liczby trzynaście. Przekonania o niej i korzystanie z jej zewnętrznej fasady czyli  jeden, i trzy , czyli suma 4 =  aktywność  wyłącznie  typowo materialna, dla pieniędzy, dla podniesienia kapitału rodziny, ciężka praca, systemowa, najczęściej w rytuale codziennym – czyli to samo zajęcie przez lata. Szukaj głębi w sobie, by dotrzeć do poziomu źródła, żeńskiej  kreacji.

Od tego wibrowania zaczyna się moc kreacji – ukrywanej przed światem wartości – 13 -.  Powodzenia. 

 

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.