Chcesz radości życia? Pozwól wyjść na powierzchnię swej duszy. « Psycholog Bydgoszcz

Chcesz radości życia? Pozwól wyjść na powierzchnię swej duszy.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 8 stycznia 2020

Przeczytaj zwłaszcza, jeśli potrzebujesz pomocy, rozwiązania swych problemów, chcsz ze mną bezpośredniego kontaktu dla poznania siebie, przeżycia siebie, uwolnienia od gierek umysłu, by było lżej.

To uzyskuje się, gdy  umysł  / dla większości bóg/ odzyskał swoje miejsce, jako sługa świadomości. Jesteś osobą poszukującą, chcącą coś osiągnąć, obudzić się?  Poznaj siebie – to najważniejsze hasło na ten czas, by stać się blisko ziemi, a nie być przyziemnym: materialistą, racjonalistą.

Proszę także zobacz mnie, posłuchaj, poznaj z tego co daję w swoich filmach. Czy jesteś gotowa/y puścić stare, zapomnieć o tym co już wiesz. To ważne, bo liczne wizyty w różnych gabinetach zawsze będą nieporozumieniem. Nie dlatego, że ktoś nie mógł Tobie pomóc lecz dlatego, że nie dajesz sobie prawa do nowego życia.

Oszukujesz innych, to tylko siebie. Fałsz zawsze przynosi ze strony świata inny fałsz.

Jeśli bierzesz tabletki  zamiast poznawać siebie, zwycięża umysł- ego. 

Może pora powiedzieć mu DOŚĆ. Wtedy znajdzie się ktoś, kto pokieruje, czy  swym sercem wesprze w wyzwalania ze skorup-masek.

Nic nie robię za innych, nakierowuję, inspiruję, widzę i podpowiadam co w danej chwili się dzieje w polu energii, nawet jeśli tego nie odczuwasz. Kieruję na ścieżkę, by zacząć w siebie wierzyć, sobie ufać i siebie słuchać, pozwolić , by ta wyższa istota, wielkie JA, zaczęła kierować, podpowiadać. Kończy się walka, opór, oszukiwanie siebie,  działanie dzięki ego, kończy cierpienie. 

ZACZYNA INSPIROWAĆ SERCE. 

Wyzwalanie ma swoje etapy. Dajmy sobie odpuszczenie, jeśli idzie to wolno. Jednak bądź konsekwentnym.    Skarb jest WEWNĄTRZ CIEBIE W CISZY .

To przekazałam w filmie- kliknij  „Gdzie ukryty jest skarb” kliknij

Film niesamowity, pobudza do kontemplacji nad sobą. Niech się tak stanie.

Odzyskać siebie w pełni, czyli ukrzyżować ego, to mój życiowy cel.

Na jakim jesteś etapie  – tylko 4 minuty. Kliknij

 JEDNO JEST PEWNE – SZCZĘŚCIA NIKT NIE ZNAJDZIE NA ZEWNĄTRZ. Szczęście to świadomość serca, która łączy się ze wszystkim co jest..

 


 

 

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.