Konfrontacja ze strachem zapewnia Wolność. « Psycholog Bydgoszcz

Konfrontacja ze strachem zapewnia Wolność.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 18 kwietnia 2020

Kiedy przestaniesz uciekać od strachu, to  w spokoju przychodzi moment wyzwolenia i mówisz : to ja jestem panem. Życie zmienia się.
……Czas obecnej transformacji, wymaga od nas właśnie takiej postawy, a tzw. wróg, który bazuje na strachu roztapia się i nie ma znaczenia jak ma na imię. Światło odwagi prowadzi, a sceny w tym filmie pokazują jak wszystko uspakajać się. Tylko wewnętrzna odwaga, ma wpływ na łagodną transformację i oczekiwaną przez większość z nas WOLNOŚĆ. Kluczem do przemiany jest opanowanie siebie, uwolnienie programu zniewolenia. Jak to robić omawiam w filmie ” Reset dla wolności”.

W  poniższym filmiku wyjaśniam czym jest wolność wg mojego zrozumienia. Skok ewolucyjny ludzkości mocno odciska się
na życiu wielu z nas. Co zrobić? Koniecznie tego posłuchaj, by nie pozostać na stacji między wymiarami jak Neo w Matriksie.


….Omawiam różnicę między stwarzaniem i kreacją, a także daję kolejne przykłady wpływania na swój los.
Przymus szczepień, noszenia masek – to problem globalny. Czy jest dla niego jakieś rozwiązanie, aby rozpadła się piramida wyzysku i przymusowych Tak. Sytuacja jest bezprecedensowa, zatem wymaga innych niż dotąd rozwiązań.

W medytacji zobaczyłam jakie jest pragnienie ludzi. Wyprzeć temat, uśpić, by tylko wróciło to co dawniej. Ukrywanie swojej prawdy, zaprzeczanie sobie sprawiło efekt w materii np. maski na twarzach. Najpierw energetyczne teraz fizyczne. Ten czas to pobudka, by zacząć korzystać ze swojej wewnętrznej skłonności, jednak bez oczyszczenia przyczyny w każdym z nas – ulga będzie pozorna, częściowa. Każdy z nas każdą sekundą umieszcza się w przestrzeniach przymusu, chorób lub jasności, radości i piękna.

W umyśle ciągle wybierasz, na ścieżce serca jest bez wybierania, po zasianiu ziarna pojawia się ruch ducha bez wpływu rozumu, to inspiracja, intuicja, powinność. Wyciszenie pozwala wyłapać ten ruch, pierwszą myśl, odczucie, które płynie od duszy przez ciało fizyczne.

Trzymaj się, jest rozwiązanie dla każdego Twojego problemu, jeśli nie ma rozwiązania, oznacza, że to nie problem, ale trzeba przeczekać.

W następnym filmie podpowiem jak zrobić proces dla resetu matriksa.

W tym seansie aktywujesz wszystkie poziomy mocy, nici DNA, jednoczysz się w sobie, oczyszczasz i kreujesz. Wprowadzasz w życie decyzje serca….Nawet osoby początkujące przy wytrwałości zauważą szybki wzrost energii, a od tego zaczyna się wzrost, wpływ na zdrowie, relacje, obfitość. Bo o co tu chodzi naprawdę, w takich działaniach? Tylko o uruchomienie przepływu w sercu i dodatkowo w łonie u kobiet. Bez względu na to, czy coś widzisz czy nie, jeśli czujesz wzruszenie płynące z głębi – podstawowy CEL ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY, w całości natomiast wykorzystasz seans, gdy wypowiesz decyzję czego chcesz. Powodzenia. Kocham Cię.

….Wolność, zwycięstwo, szczęście – to stan duchowy, bez względu co widać czy słychać. .
Rewolucja duchowa trwa na wielu poziomach. Trzeba być wiernym swym ideom, czyli konsekwentnym, a także wykluczyć bierność, zastyganie w bezruchu, by tylko przetrwać. Taka postawa rodzi cierpienie.

Stworzyłam medytację serca. Można ją nazwać : podróżą wewnętrzną, świadomym śnieniem, bajkową przygodą, medytacją sterowaną.

Podczas takiego seansu zmieniamy, transformujemy decyzją. Przetestowała ją przez 6 dni 21 osobowa grupa.
Jeśli nawet nie masz praktyki w tego typu działaniach, to zachęcam słuchaj, akceptuj, bądź w przepływie, a też zobaczysz efekty w ciele i swym życiu.
Ta bajka jest mocno wyposażona w detale, by każdy znalazł w niej coś dla siebie, całość jest jak najbardziej dla tych biernych słuchaczy. Pojęłam to przy czwartym dniu tej praktyki w grupie. .

Wiele z tych osób jest widząca i czująca. Mamy informacje od Matki Ziemi, że już jest potężna transformacja w naszej przestrzeni życia, nikt tego nie powstrzyma. Spirala świetlna rozkręciła się. Zobaczyłam ją siódmego dnia bycia w połączeniu z ciałem świetlistym Pramatki.

❤️co najważniejsze – mówi nam :
….utrzymuj wysoką, radosną postawę, by dokończyło się dzieło oczyszczenia, a kreacja nowego świata się wypełniła.

Zobaczyłam ludzi- społeczników, prowadzących kanały na YT, gadają dużo, na rozum chcą dobrze, jednak też wpędzają ludzi w niepewność, sami wewnętrznie są zagubieni.

Pewnego razu Matka w postaci starej Indianki włożyła mi wianek na głowę z białych kwiatów z diamencikami , zarzuciła na ramiona białe ponczo. Czystość mówi jest najważniejsza.

Co to oznacza: czystość myśli, w mowie i działaniu,

Kilka osób widziało w sobie niemowlęta jako my, nowo narodzeni, w nowej rzeczywistości, a także wiele oznak zwycięstwa, radośnie bawiące się dzieci, wypuszczane białe gołębie itp.

Umysł- rozum nie widzi tego co zostało zasiane, co zmieniło się w sferze energetycznej, a właśnie w niej wszystko się zaczyna.

Przyszedł czas na EPOKĘ SERCA – ONA wymaga innych działań niż dotąd.
Idziemy jasno do przodu, w jedności serca, pewnie, zdecydowanie, a zarazem łagodnie, bez złości, ze zrozumieniem dla tych ślepców, Co błądzą we mgle, jak my kiedyś.

Spirala świetlna rozkręciła się także w wielu z nas. Zobaczyłam ją siódmego dnia bycia w połączeniu z ciałem świetlistym Pramatki.
Iluzja rozsypuje się jak zamki z piasku.

W NASZYCH SERCACH JEDNOŚĆ????.

Daję przykład swej pieśni , która towarzyszy mi czasami w tańcu, na spacerach, choć słowa czasami są inne:

W naszym świecie WOLNOŚĆ
W naszym świecie RADOŚĆ
W naszym świecie JEDNOŚĆ.
W naszym świecie MIŁOŚĆ.
Kocham Cię..❤️????❤️

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.