Dzień Matki. Emocje potrafią żyć. Film. « Psycholog Bydgoszcz

Dzień Matki. Emocje potrafią żyć. Film.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 25 maja 2020

Ten odcinek filmowy – przekazuję Tobie z jednoczesnym promieniem, jaki mam w swym sercu dla mej matki. Za co jestem wdzięczna matce i ojcu każdego dnia?

Posłuchaj historii, kiedy ją sama zrozumiałam, przyjęłam jako dar życia, opieki, troski i miłości. To  z biegiem lat się we mnie uaktywnia i sprawia , że mam apetyt na życie, kocham je, smakuję i cieszę się każdym doświadczeniem nawet, jeśli ktoś uważa je za brednie. Pojednanie się z fizyczną matką dało mi podstawę do ukochania PraMatki, mej wielkiej żeńskiej Ja.

Odtąd wszystko nabrało innych barw, a sens życia stał się jaśniejszy jak nigdy dotąd. Czytaj dalej

Czy jesteś matką prawdziwą, szczerą, która rodzi krople miłości, czy odwrotnie. masz zamknięte serce i kupujesz u innych kropelki miłości? Koniecznie trzeba to zmienić jak najszybciej.

Przedstawiam kolejne ważne elementy niczym puzzle, które mają wpływ na wszystkie sfery życia, ze szczególnym uwzględnieniem nóg – jako że są podstawą.

Bardzo powszechne jest przeżywanie straty bliskich osób, a także obawa o ich utratę. To rodzi poważne konsekwencje. Ciało nieustannie nam podpowiada, że coś nie gra.

Kiedy uwolni się je od umysłu, dąży do samoregulacji. Ma ono taką wspaniałą umiejętność, której nie zastąpi żaden lekarz.

Na szczęście coraz więcej ludzi korzysta z terapii – uzdrawiania duchowego, by uwolnić emocje dla przepływu i radosnego życia. jestem świadkiem jak działa to u pacjentów, którym wracają siły życiowe i chęć działania, porządkowania, kreacji.

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.