TROCHĘ PIĘKNA O 13. « Psycholog Bydgoszcz

TROCHĘ PIĘKNA O 13.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 13 listopada 2020

- 13 - Wibracja znana przed Epoką Chrześcijańską – szanowana, święta i nietykalna.

Jest to siła boskości, przez nią wypowiada się LOS ŹRÓDŁA.

- 13 – działa negatywnie tylko dla osoby niewtajemniczonej, obdarzającej tę liczbę negatywnymi myślami. Dla tych co wtajemniczeni – jest LICZBĄ SZCZĘŚLIWĄ.

Odkrycie 13 i uaktywnienie jej wg pierwotnego zamysłu PRAMATKI, to cel naszych wewnętrznych podróży, spotkań i zajęć.

Ten symbol – jak brama wprowadza  w wartości

WSCHODZĄCEJ ERY WODNICZKI,

w której kobieta jako kreatorka życia wysuwa się na plan pierwszy. 

13 – ma wiele znaczeń,  także  możemy tu mówić o  łonie pramatki – GRAALU czyli kielichu wypełnionym światłem,, czym obdarzyła każdą żywą istotę.

Kiedy kobiety wchodzą teraz w kontakt z głębią, mają częściej niż dotąd informacje, by odzyskać moc przez scalenie kryształów. 

13 – w wielu językach po obliczeniu daje miłość. W Hunie – PO to też 13, w Afryce PO – to ziarno, z którego może powstać wszystko. W j. polskim miłość to 21.

Teraz zastanów się dlaczego zdemonizowano i okrzyknięto piątek 13 – fatalnym dniem? Jest tu koncentracja kilku wartości oznaczającą żeńskość. Proszę , poczuj to co piszę, zostaw wiedzę, którą wpajano od dzieciństwa.

Wg licznych wtajemniczeń – piątek jest najbardziej związaną z radością i planetą czystej miłości – WENUS.

Jak myślisz?  Czy to przypadek, że pokazuje się tutaj ukrzyżowanie, cierpienie, drogę krzyżową?  Czy to wywołuje podwyższone wibracje czy niskie? Dotrzyj do  informacji, kto był największym pasjonatem i odbywał drogę krzyżową co piątek. Nie przyjmuj na wiarę – dociekaj, czuj.

   • suma słowa piątek daje – 8 – jedną z najpiękniejszych wartości ludzkich
   • kiedy dodamy 8 do 13 otrzymujemy wartość 21 – czyli MIŁOŚĆ.
   • 13 krążeń Wenus wokół ziemi odbywa się w naszych 8 lat,
   • 13 znak zodiaku, wykasowano, zmanipulowano czas miesięcy, ona jest spiralą, wężownikiem, DNA, który wyprowadza poza inkarnacje i zniewolenie, zapętlenie w kole przyczyny i skutku.
   • Maria Magdalena w wielkim uczuciu miłości, kiedy połączyłam się z jej portalem,  pokazała mi koło na wiatraku, a na nim ciało człowieka. Koło się kręci ciągle góra -  dół,  my w  manipulowanej reinkarnacji także. To największy nasz problem. Rutyna i poddawanie sugestiom bogów, którzy przybierają różną  postać, np. Jezusa, jego matki Marii  aniołów.  Czyli to w co jesteś w stanie przyjąć. Największym ich narzędziem tego procederu jest prawo karmy, które sami stworzyli. Miłująca matka źródła nie rodzi grzechu, sędziego, ani kary.

13  TO ZDECYDOWANE, SKONCENTROWANE NA SOBIE – JA.

INDYWIDUALNE A JEDNAK W POCZUCIU JEDNOŚCI. JA, które jest wszędzie i nigdzie. Jest SAMOWYZWOLENIEM kluczem końca powtórzeń w kole reinkarnacyjnym, wyjściem w głębię wszystkości.

Pytanie brzmi, komu zależy na odcinaniu nas od wiedzy o miłości? Komu zagraża żeńskość, wysoka częstotliwość serca? To oczywiste, choć też nie dla każdego – wszystkim co żyją na nisko wibrujących wartościach , czyli KONTROLERZY I STWORZONE PRZEZ NICH SYSTEMY. To udowodnił naukowo Instytut Matematyki Serca w Kalifornii, dlatego ten wydział został zamknięty.

Warto wiedzieć, że jest negatywna strona tej liczby trzynaście. Przekonania o niej i korzystanie z jej zewnętrznej fasady czyli  jeden i trzy, suma tego  4 =  aktywność  wyłącznie  typowo materialna, dla pieniędzy, dla podniesienia kapitału rodziny, ciężka praca, systemowa, najczęściej w rytuale codziennym – czyli to samo zajęcie przez lata. Szukaj głębi w sobie, by dotrzeć do poziomu źródła, żeńskiej  kreacji.Kiedy wzniesiesz się ponad ograniczenia – 4 -  a taki rok właśnie się kończy, wchodzisz w puls wibrowania pięknej  mocy kreacji.

Jak wykorzystaliśmy ograniczenia roku 2020,które służą do scalania się w sobie,  obserwować będziemy wkrótce, bo – 4 – jest czasem intensywnego siewu.

Dziejowa transformacja wymaga od nas wszystkich – scalania swych kryształów, odzyskania utraconych cząstek światła, by móc przejść harmonijnie to, co nas jeszcze czeka.

Media  bardzo aktywnie próbują wciągać nas w wojnę miedzy mafiami, kto będzie zarządzał planetą. 

Tego nie ma   na ścieżce serca

Organizacja „Czarne Słońce” jest teraz bardzo aktywna.

Tego nie ma w zapisach ziemi, czy naszych serc. Jest:

WOLNOŚĆ, RADOŚĆ, KONTAKT Z NATURĄ, RUCH, SERDECZNOŚĆ, WSPÓŁPRACA.

Jednym  slowowem- MIŁOŚĆ


Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.