Relacje. Co daje grupa jej członkom. Najbliższa u nas 10.09.2023r. « Psycholog Bydgoszcz

Relacje. Co daje grupa jej członkom. Najbliższa u nas 10.09.2023r.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 31 sierpnia 2023

 

Zanim posłuchasz moich relacji, proszę przeczytaj, co napisała jedna z uczestniczek.

 

to była niesamowita moc doznań.???? Wczoraj /w poniedziałek/ wydarzyła się dziwna rzecz aczkolwiek bardzo przyjemna dla mnie, po prostu zaniemówiłam. Rano pojechałam do marketu po zakupy, stanęłam w kolejne za panią z dzieckiem (dziewczynka w wieku 2-3 lata). Dziewczynka z daleka mnie obserwowała kiedy się zbliżałam uśmiechała się, w momencie kiedy stanęłam za jej mamą podbiegła i objęła mnie za uda (była na ich wysokości) I mocno się przytuliła. Zaniemówiłam i jej mama również, po czym zabrała dziewczynkę i poprosiła żeby nie zaczepiała. Po południu spotkałam się z moją sąsiadką, wybrałyśmy się na spacer, a na koniec powiedziała mi coś dziwnego. Stwierdziła że jestem jakaś inna tak jakbym była szczęśliwsza i dodała, że bije ode mnie jakiś blask, że promienieję. I to wszystko wydarzyło się jednego dnia”. Właśnie tak postrzegam uzdrawianie duchowe, efekty często widać natychmiast.

Co wpływa na długowieczność? Ruch fizyczny, poczucie przynależności do grupy, wspólne spotkania, zabawy, współpraca. Ludzie samotni i oddani do domów opieki – szybciej się starzeją i odchodzą. Pożywienie jest na dalszym miejscu w tym rankingu.

Pracę w grupach poczułam sercem już 28 lat temu.

Działamy w nich na cel ogólny lub indywidualny. Zawsze jednak musi nastąpić synchronia w grupie. .

Kiedy łączymy się ze sobą na poziomie Świętego Rdzenia /Gwiazdy/, wówczas można wykonać każde zadanie, a wyniki są spektakularne. Jest kilka na to sposobów.

Już za kilka dni –10.09.2023r

wykorzystamy te dwa najszybsze, najskuteczniejsze, a w tym połączenie na poziomie Hary, po rozświetleniu tego ośrodka, a u większości jest on zaburzony. Oznaki – np. bolące plecy. Druga metoda to Qikung.

Z punktu widzenia energetycznego, w grupie zachodzi proces, w którym indywidualny cel członka grupy jest holograficznie powiązany z celem grupy jako całości.

Wyłania się też wówczas wyższy cel każdego człowieka, który współgra z wielkim ewolucyjnym planem Ziemi.

Kiedy jest synchronia w grupie, pomieszczenie wypełnia się pięknym światłem

i energią wspólnego zadania. Każdy w grupie ma ważną rolę do odegrania, który jest połączony z zadaniem grupy.

Zjednoczenie wytwarza silną wolę grupy bywa, że nawet poszczególni uczestnicy to czują. Komentują.

Tym razem działamy grupowo na indywidualny cel. Można mieć określony, bo już wiadomo co opóźnia wzrost lub otworzyć się, by ta przyczyna wyskoczyła w grupie.

Wówczas wiadomo co robić dalej.

Metodę dobiorę indywidualnie, a po akceptacji – działamy.

Na plan pierwszy wysuwamy PSYCHODRAMĘ. Ta metoda niby lekka, ma moc silnie uzdrawiającą i to nawet na tych, co są w tej grze tylko aktorami.

To nic nowego, taka gra odbywa się prawie każdego dnia na naszych oczach: w domach, szkołach, zakładach pracy, grupach marketingowych. Ja i aktorzy, których obrałam w role.

Co ponadto płynie dla realizacji w tych dniach:

Ćwiczenia podpowiedziane przez Opiekunów Ziemi dla ochrony i oczyszczenia  także  z implantów, poszerzanie pola świetlistego, zasilanie energetyczne.

Tylko do 5.09.br. można zgłosić swoje uczestnictwo. tel. 516 148 259.

Więcej szczegółów  na stronie kliknij.

 

 

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.