FILMY FABULARNE POLECANE « Psycholog Bydgoszcz

FILMY FABULARNE POLECANE

Autor: Elzbieta Giryn dnia 28 października 2011

Linki do filmów są poniżej , po przewinięciu w dół

Polecam filmy, które są naprowadzeniem jaka jest prawda o świecie i jak żyć. Nie traktuj ich tylko jako fantasy.

OSTATNIO  DODANE:

- Ukryte piękno.

- Jak obchodzi swoje urodziny 70 latka w gronie bliskich.

………………………………………………………………………………

Linki do filmów fabularnych. Życzę miłego oglądania i  wartościowych wniosków….Lepiej oglądać, bez zwlekania bo usuwają.

…Ukryte Piękno .

… Moje urodziny. Pandemia tych ludzi nie przestraszyła. W radości wszyscy są zdrowi.

…Żelazny Jan / Hans/ film ten omawiam w filmiku  „Kształty i barwy ” cz. 9.

…Willy Wonka i fabryka czekolady – film usunięty, poszukaj gdzie indziej , świetny, komediowy, a zarazem głęboki, wyolbrzymia egoistyczne cechy ludzkie, a także odwagę i skromność chłopca kochającego zgodną rodzinę. Taką rodzinę łatwo jest kochać, ale i tutaj mogłoby być inaczej. Spójrzmy na pozytywne cechy , które ułatwiają życie w każdych warunkach. 

…Żabusiu gdzie jesteś  – to piękny familijny film > Jak zazwyczaj obudzenie przychodzi po jakimś kopnięciu.

…Jumanji:  usunięty, Przygoda w dżungli Z tego kanału film zniknął,   warto poszukać na innym..

Wszyscy jesteśmy w grze zwanej ŻYCIE. Czy pamiętamy kim jesteśmy poza rolami? Piękną metaforą w tej sprawie jest film fabularny ” Przygoda w dżungli”. Czy uczestnicy pamiętają kim są? Czy dzięki rolom zmieniają się, czyli wzrastają ?Co pozwala im przejść przez krytyczne momenty w dżungli pełnej niebezpieczeństw? Na pewno WSPÓŁPRACA.Teraz wielu z nas też jest wciąganych w grę zwaną stan wojenny.
Sytuacja jest bardzo napięta, ale zawsze taka była, tylko nie dla wszystkich.
Wielopoziomowość istnienia pozwala zrozumieć, kto jest wciągany w jaką grę. Przecież nie wszystkich dotyczy wszystko. Przyjrzyjmy się bohaterom gry z filmu. każdy z nich podpadł w szkole i miał karę – czyli pozostanie po lekcjach, by porządkować zagracone pomieszczenie. Czyli burze przeżywają ci, co maja coś do uporządkowania.
Polska ma, wiele rodzin – ma. Co można zrobić od siebie? Wytwarzać przestrzeń spokoju, światła, radości, celebrować wewnętrznie POKÓJ,  Fizycznie robić wg ruchu wewnętrznego.
Zapasy? Przygotowania? Nawet bez tego warto je mieć, bo siada prąd i nie masz nic.
Za pieniądze w banku, gdy brak prądu nic nie kupisz. Trzeba mieć zawsze gotówkę dostępną w każdej chwili. To nawet logiczne.

Kiedy tworzysz krąg światła wokół domu, np. medytację, będąc w przepływie serca, czy przez tańce kobiet w długich spódnicach – dom się ostanie, nawet jak tornado przejdzie kilka metrów obok,.
Wiele istot czuwa nad energią planety, im nas więcej w tym dziele tym lepiej. każde serce promieniujące jest zawsze na wagę POKOJU.

…Od-rodzenie- usunięty, ten niezwykły film był długo zablokowany. Można już obejrzeć. Zobacz jak rozgrywa się akcja na poziomie ciała fizycznego i astralu – poziomie energetycznym. Jest w nim tak wiele ciekawych wątków, że mało kiedy można je ogarnąć za jednym oglądaniem.

…Słyszę twoje myśli – usunięty, czyż to się nie dzieje, już teraz?  Jest wiele publikacji o  mind control,  testuje się to na ludziach

… Legenda o górskim olbrzymie, usunięty.

..Odrobina Nieba – usunięty,  jak odchodzić świadomie.  Inne zupełnie podejście niż te, które znamy. Udostępniam ten film na potrzeby fanów tej strony. Proszę nie przekazuj go dalej na forum. Ma status filmu  niepublicznego.

.... Ciotka  Mame ten film usunęli.  Wprowadziłam na kanał i go usunęli.  Jest wyjątkową ekranizacją prawdy, którą nam zamaskowano. Na czym skupia się większość ludzi? Tak naprawdę nie żyją, tylko myślą że tak jest, chorują, umierają wcześnie, są spięci i z zasadami, kto wg nich jest rodziną?  Wyciągnij wnioski jaka różnica jest między energią, formą a życiem.  Zwłaszcza proponuję go uczestniczkom  lipcowego zjazdu, który odbył się w  Myślęcinku.  Znajdziesz w nim podpowiedź:   co robić, co to prawdziwe życie.Moze znajdziesz na innych portalach.

… Częstotliwość – usunięty, czy można zmienić przeznaczenie? Jest wiele możliwości jego przeżywania, w każdej sekundzie się może zmienić. Fascynujący film , jak to działa. 

…Milioner z przypadku – usunięty, piękna historia. 

Niebo czy ziemia film usunięty,  w którym jest jak zwykle pokazany świat systemowy, patriarchalny, gdzie manipulacja jest podstawą. Tu pokazany jeden ze sposobów . Niby nie ma się do czego przyczepić, zauważ jakie argumenty podaje się dziecku – np. od twojej decyzji zależą losy świata /bzdura kompletna/. Kiedy zdemaskuje sie manipulację, można oglądać sztukę gry dla przyjemności..  

... Między piekłem a niebem – usunięty, pięknie zrobiony technicznie. Czy tu jest choć trochę prawdy? Niewiele. Daję go dlatego, że faktycznie tak wygląda ścieżka umysłu. Tu się to podkreśla. Iluzja jest stwarzaniem z umysłu, myślą. Np. jesteś tym co myślisz. Koduje się nam światy iluzji na każdym kroku. Mocno to  wzmacniają gry komputerowe. Odejście powinno być przez kanał serca, ze zdecydowaniem powrotu do duchowego domu, jeśli jest wspomnienie to piękne. Manipulacja na każdym kroku, choć ciągle mówi się że jest wolność wyboru. Nie ma. W prawie każdym filmie jest sugestia ślubu kościelnego, a ponadto to co tu się nazywa miłością to jest:  uzależnienie, przyzwyczajenie, przywiązanie, zauroczenie, uzupełnianie swoich deficytów. To deficyt potrzebuje wsparcia drugiego. Tu wyraźnie pokazane jest oddzielenie od całości, iluzja oddzielenia, której wszyscy ulegamy. Działania z umysłu są ciężkie, trudne, z serca natomiast idzie gładko, mówi się o nim ” DZIAŁANIE BEZ DZIAŁANIA.

…Niebiańska Przepowiednia , na bazie książki: pięknie pokazano co buduje a co niszczy związki, świat. W fabule przekazane fakty, co spotkało autora tej opowieści.    Wcześniej opisana w książce o kontroli, systemach. Warto przeczytać trzy tomy.

…Miłość pod gwiazdami – usunęli, jak żyć po odejściu mamy? także można pięknie..

…Spacer w chmurach -usunięty,  to o czym marzył i śnił w dzieciństwie w pełni się zrealizowało w dorosłym życiu. Piękny scenariusz.

 … Szara Sowa – usunięty, dobrze marzysz – takie stanie się Twoje życie. Film na faktach.

…Przybrany syn – usunięty, spojrzenie dzieciaka może uzdrowić Twoje życie. Nie masz dzieci? Dotrzyj do dziecka w Tobie.  

…Ale jazda, cały film,  usunięty, to jeden z moich ulubionych filmów. Za każdym razem oglądając go  odnajdziesz coś nowego, niesamowitego.  Zachowania ludzkie w jednym filmie. Jak spełniać marzenia? Lekko, radośnie…Film jest niepubliczny. Zapisz na dysku, bo usunę – w listopadzie. 

…Czarnoksiężnik z  Oz.Usunięty,  Jedną z najcenniejszych informacji w tym filmie jest moc czerwonych pantofelków. Ten symbol pochodzi z tajemnej  wiedzy przekazywanej kiedyś z matki na córkę.

…Legenda -Przedstawiciel ducha, czystości, jedności, eteru – jednorożec. Ci, którym te wartości nie odpowiadają uśmiercili te zwierze, oznajmiając nam, że to wytwór fantazji. W herbie jednego z państw jest on w łańcuchach. Kto się boi jednorożca? W licznych bajkach pokazuje się polowanie na te piękne i czyste zwierze, które żyje na terenach niedostępnych dla ludzi. Pierwsze słowa w tej baśni   już wyjaśniają  o co tak naprawdę chodzi. Daję poniżej  jeden z wielu filmików o jego istnieniu.

…Podróż na sto stóp.  Usunięty, Pasja, czy właściwie nią kierujemy?  To ogień, który może spalić, doprowadzić do szaleństwa, choroby, samotności lub doprowadzić do szczęścia. Jest wiele sposobów i tu pięknie to pokazano. 

…Tajemnica rajskiego wzgórza.   Usunięty, Piękna baśń o naszej rzeczywistości i jak z tego się wygrzebać. 

…Kupiliśmy Zoo – na faktach, usunięty, warto zwrócić uwagę na 20 sekund chwili teraz i odwagi  – co daje kto przegapi,  szansa odchodzi.

...Zwariowany profesor.  Świetna komedia pokazuje jak postępuje człowiek z niskim poczuciem wartości, a jak, gdy ją uzyskał. Tutaj jest to eliksir, ale może być  ta zdolność uzyskana w sposób naturalny. Najbardziej skutkuje zrozumienie KIM JESTEM, po odzyskaniu zapisów ze światła, czyli po odzyskaniu duszy  

…Czas na miłość – często wracamy do przeszłości, analiza, obwinianie, naprawianie, to zabiera dużo czasu i wysiłku,. Bohater znalazł na to świetne rozwiązanie, by ten wygospodarowany czas przeznaczyć na miłość.

…Pan do muzyki – usunięty, pokazuje, że nikogo nie należy przekreślać, do każdego można znaleźć  klucz porozumienia jeśli  pojmie się jego ukryta wartość.

…Podróże Guliwera cz 1/2 z 1996r.  Do oglądania na dużym ekranie, bo obraz jest zawężony.  Film dla ludzi świadomych,  gotowych poznać prawdę ludzkości na różnych poziomach. Symbole nas: liliputy, wielkoludy, intelektualiści,  komisja lekarska to inna  sfera bogów.. Proszę zwróć uwagę na rządy królowej i co mówią konie – BEZCENNE.   To jaki jest ten świat – na tacy pokazane. W innych wersjach filmowych  tego nie zobaczysz, nawet zmanipulowano.

- Podróże Guliwera cz. 2

…Niezastąpiony kamerdyner – usunięty, niezwykły obraz mocy hierarchii,  czy można od niej uciec, co wówczas się dzieje.  Uwolnienie od systemów pozwala być sobą, serca mogą przemówić. Czy dajemy sercom  działać?

…Kopciuszek – to symbol dziewczyny, kobiety, która zapomniała kim jest, jakie ma zdolności i jaka jej misja. Nie zapomniała swojej matki, posadziła na jej pamiątkę drzewko, które podlewała i przez  nie rozmawiała z mamą. Ta relacja sprawiła jej pełną odmianę. Manipulacja bajkowa polega na tym, że wybawcą jest piękny książę.   Nikt nie zwraca uwagi na najważniejsze  symbole, to one dały wyzwolenie. Są to:  radosny nastrój, czyli taniec i śpiew nawet przy kuchni.  akceptacja  sytuacji, jednak wewnętrznie marzy o innym losie,  oddziela plewy od ziaren /oddziela fikcję, fałsz od prawdy, to intuicja /,  dbanie o drzewo, pielęgnowanie  pamięci  matki i rozmowa z białą  gołębicą – symbolem matki. Wszystkie elementy się łączą.  Przez drzewo miała  do niej dostęp energia matki i dala wszelkie dobra. Taka jest moc MATKI.

… Zielona piękność.  Ten film trzeba obejrzeć kilka razy, obejrzyj na dużym ekranie.  Powinien być jako obowiązkowy w szkołach, a na pewno w każdym domu. Prawda, sama prawda. Pięknie pokazane jak widzą i zaczynają być sobą ludzie odłączeni od manipulacji systemowej czyli od matriksa.

  …Czego dusza zapragnie.  usunięty,Jak potrafi zarządzać istota bez miłości? – Właśnie – to widzimy wszędzie i okrutnie doświadczamy,
a w tym  filmie pokazano bardzo dobitnie. W pięknej formie, bardzo przyswajalnej – PRAWDA. Zatem – kto ma oczy i wyczucie niech patrzy i wyciąga wnioski.

…Kobieta w pełni świadoma. Dwa światy. Polecam tu film : Warszawska Syrenka, a jednak go usunięto. pewnie po mojej interpretacji cenzura zadziałała.

…Gwiezdny pył – pokazano tu granicę wymiarów. Film usunięty,. Staruszek to taki strażnik w naszym umyśle.  C.G Jung- medium, strażnika umysłu , który broni dostępu do serca – nazwał smokiem z czerwonymi oczami. Tak to widział. Opisał to  w „Czerwonej księdze”, którą pozwolił opublikować dopiero po swojej śmierci. Mój zachwyt skierował się na pokazanie prawdy o czystej żeńskości, jej cechach i mocy. GWIAZDA – to jedno z wielu imion kobiety – Bogini.

…Ostatnia klątwa  -usunięty,  pięknie pokazano tu  ratunek dla ludzkości.  Być może zastanawiasz się, co musiało by się stać, żeby skończył się szary, smutny i niewolniczy los ludzkości? O dziwo pięknie i prawdziwie pokazano ratunek dla ludzkości w filmie ” Ostatnia klątwa”. Jak wszystko zostało w mitach przekręcone, bo był kiedyś prawdziwy przekaz taki: ” Posadź drzewo, wykop studnię i powołaj do życia dziewczynkę”.

Mężczyzna z kodem niszczenia /a ma go większa część mężczyzn/powinien szczerze pokochać kobietę i w tym wytrwać albo odejść nie pozostawiając potomka płci męskiej. Podobnie kobieta – pokochać szczerze – to wszystkie choroby miną. 

…Oni żyją -spokazane jest  co ludzie wszyscy zobaczą, jak rozsypie się zagroda częstotliwości, czyli osłona iluzyjna. Obecnie widzą to nieliczni. Przekręt w tym jak i wielu filmach polega na tym, że ludzkość ratuje siła męska – zbawiciel.  Ona nie jest w stanie zniszczyć energetycznej   zagrody częstotliwości.  Dlaczego niszczy się żeńskość? Bo tylko ona zagraża władcom. 

…Misja na Marsa . usunięty, Kto nam pomaga, kto jest gotowy do powrotu do prawdziwego domu.

… Głębia  1989r. – usunięty, już naukowcy odkryli że na dnie oceanu czasami pojawiają  się rozbłyski  światła. niestety usunęli. Szukaj na innych kanałach.

…Poza światem- usunięty, recepta na depresję. Co zrobił rozbitek i co go  uratowało, że przeżył tak długo na bezludnej wyspie.

…Zupełnie nowy testament , usunięty, komedia, ale coraz cieplej nowych czasów. Mało kto pojmuje sens fabuły. Metafora rządów męskich. Więcej hejtów , m,nie to nie dziwi. Bo jak by to było, gdyby bogiem była kobieta, co już nawet niektórzy udowadniają, tyle, że od niej nas odcięto, Im większa prawda, tym więcej sprzeciwu.

…Kobieta w błękitnej  wodzie . Każdy może się przydać w życiu społeczeństwa.  Nie ma znaczenia co  robi. Czy łatwo jest istotom pełnym miłości pomagać ludzkości? 

…Czarodziej Kazaam. Jak mały może stać się wielkim i dlaczego.

…Kokon 1 /2 usunięty,

…”Kokon ” cz.2/2    usunięty, Bez mocnego ciała energetycznego – kokonu, nie mamy szans powrotu do duchowego domu.Pięknie pokazana historia ludzi , którzy są starzy i chorzy i jak młodnieją, gdy mają dostęp do eliksiru życia, wysoko wibrującej wody. Nikt im nie podpowiedział jednak jak sami mogą ją wytwarzać.  Coś  Tobie to podpowiada?.

...Labirynt - usunięty, tak idzie się drogą umysłu, jest wiele pułapek. Droga serca nie ma ślepych zakrętów.  Tylko intuicja wskazuje dobry kierunek. 

Na jego podstawie opracowałam film w czterech częściach ” Jak odzyskać siebie w labiryncie życia”

…Ziemiomorze  1/2piękna scena, kiedy bohater kończy uciekanie przed lękami, zmorami i staje twarzą w twarz z nimi, akceptuje i…

.. Ziemiomorze – cz.2/2 

…Ink- działania mężczyzny na poziomie fizycznym i jednocześnie co z nim się dzieje na poziomie energetycznym - jego duszą. jednak proces  jest taki; co na poziomie energetycznym to w fizycznym.

..Biały wąż -  – /to symbol żeńskości/ . Kiedyś  ludzie mieli takie dary, kiedy zaczęto zasłaniać wszystko co żeńskie, to pozostały one  u nielicznych.       cz. 1/3    link  cz.2       link  cz. 3 link  

…Nocny pociąg do Katmandu 

…”Morskie opowieści” 

…Dziadek do orzechów -usunięty, co potrafi zrobić łza zakochanej dziewczyny 

…Siła spokoju – na faktach, zwróć uwagę na wszystkie wypowiedzi mistrza – BEZCENNE.

…Królowa śniegu / nowa wersja/ Jakie metafory potrafisz odnaleźć w tym filmie dla obecnego świata, dla siebie ? Ja znalazłam ich mnóstwo. Jaki dom jest gdy zabraknie energii matki? Kto ratuje mężczyznę,  

…Jupiter  -  zwiastun co robi się z ludzką energią:  z emocji, modlitw, jaka walka jest o czystą kobietę, jak jej się boją, że może  zarazić swą czystością inne kobiety.

…Dzieje mistrza – Twardowski nie wiedział, że może cofnąć swoją obietnicę, za to robi to jego syn. Jednak jest pod obserwacją /systemu kontroli/ tak jak to się odbywa u tych co chcą się wyrwać z ich sideł. Czy wytrzyma?  Ważna scena, kiedy pokazuje wartość duszy  IDOLA – BOŻEK . Ludzie oddają im energię i słabną.

…Dzieciak – The Kid (2000) -co jest, gdy ktoś widzi przestrzeń energetyczną? Nie uporamy się ze swoim wnętrzem, to i tak kiedyś się o to upomni. małe ja. .

…Jak dogonić szczęście -2014,  psycholog postanawia poznać tajemnice szczęścia. Odkrywa też co to prawdziwa wolność i miłość. zwiastun

…Błękitny ptak- 1996, niewiele jest baśni, w których jest prawdziwa, kochająca matka. Fabuła o poszukiwaniu  wolności, która jest podstawą szczęścia /ptak/ 

…Duchy moich byłych – cały film  komedia, ale jakże głęboka, bohater widzi swoje postępowanie z kobietami dopiero po swojej śmierci, czy wyciąga wnioski?

…Wyścig z czasem. Niektórzy  planują czipy zamiast pieniędzy. Jak może wyglądać ten system? A może już jest…

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.