UDUCHOWIONE WAHADEŁKO « Psycholog Bydgoszcz

UDUCHOWIONE WAHADEŁKO

Autor: Elzbieta Giryn dnia 10 lutego 2022

Serdecznie zapraszam Ciebie, a zarazem  zachęcam także tych, co nie mieli nigdy wahadła w ręku, gdyż mogą się sprawdzić, czy chcą się nim posługiwać, albo korzystać z odczytów wykonanych przez innych uczestników, którzy zrobią to chętnie w ramach praktyki.

Ponadto dlatego, że wspólnie spędzone godziny, to nie tylko wiedza radiestezyjna, wahadło w dłoni, ale przede wszystkim wyższa wiedza i mądrości  o ludzkim  życiu, kontakt z naturą i podróże w głąb siebie. Nie można pominąć pięknej energii miejsca i grupy.

Powtórzymy wg potrzeb  najważniejsze treści i ćwiczenia ze spotkań poprzednich. 

Wahadełko to jedna z wielu metod pozyskiwania informacji, a kiedy je akceptujesz, wówczas otwierają się różne kanały percepcji, czyli nowe możliwości np. odczytywanie drzew czy kamieni.

Każda informacja ze świata podświadomego czy duchowego przechodzi przez ciało fizyczne. Wahadło jest tylko przedłużonym ramieniem, nawet czulszym niż sama ręka, współgra z kinezjologią.

Pozwala czytać co podpowiada organizm, w jakim miejscu jest niedobór energii, a w jakim zakłócenie, czy dany posiłek, człowiek, miejsce jest dla mnie odpowiednie. Dzięki temu odkrywamy swoją prawdę, z czym jest harmonia, a czego unikać lub można przetransformować.

Korzystamy z niego dopóki nie otworzy się pełne czucie, jasno-wiedzenie.

Uduchowione wahadełko oznacza, że pracujemy z nim po wejściu w wyższe rejestry częstotliwości, porozmawiamy z nim, zaprzyjaźnimy.

Zajęcia odbędą się w kameralnej grupie.

NOCLEGI: Mamy kilka miejsc noclegowych tylko dla uczestników w naszym domu. Można też skorzystać z pobliskiego Hotelu – koszt 2 os. pokoju 138zł. /stawka z września/. Przez to, że zajęte zostaną pokoje przez uczestników, dlatego nie jest możliwe przybycie z kimś towarzyszącym.
 
OGÓLNY PLAN ORGANIZACYJNY ZJAZDU:

Rozpoczęcie w dniu 5.03.2022r. o godz. 12.00 w sobotę.

Serwuję dwa posiłki w każdym dniu:
 
…Dzień pierwszy:
- serwis kawowy, wieczerza.

…Dzień drugi – 6.03.2022r.

- śniadanie, serwis kawowy.

Dla chętnych –zamówimy katering obiadowy.

Zakończenie godz. 16.00 w niedzielę.

Już raduję się naszym spotkaniem. Elżbieta Aldona Giryn

Zainteresowanym przekażę więcej informacji. Pytania i zgłoszenia proszę przekazać na  giryn@wp.pl
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynku
 
 
 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.