Książka

Fragmenty książki „8 Poziomów Szczęścia i Boskie Ja ” Oto fragmenty:

…..Książka, którą trzymasz w ręku drogi
Czytelniku, jest wypadkową bardzo wielu czynników; wiedzy, doświadczeń, przemyśleń, a także rozważań psychologii akademickiej rozjaśnione wiedzą o polu energii (duszę) i wartości duchowe człowieka. Przedstawiam w niej drogę ewolucji ludzkiej psychiki, jej rozwoju mentalnego i duchowego, ponieważ wielokrotnie miałam okazję przekonać się, że dwa elementy tworzące nasze jestestwo: ciało i dusza są splecione o wiele bardziej niż wydaje się psychologom.
To nie jest zwykły podręcznik; każdy postawiony przeze mnie wniosek poparty jest przykładami z praktyki w gabinecie, a każde ćwiczenie wielokrotnie w tymże gabinecie weryfikowane.
Chciałabym, aby moja książka stała się narzędziem pracy dla tych, którzy czują, że duszą się w dotychczasowych nawykach
i przekonaniach, a bardzo chcieliby je zmienić. Proponuję ją ludziom
o otwartych umysłach, którzy poszukują rozwiązań dla niedoskonałych stosunków rodzinnych i zawodowych. Adresatami mojej książki są wszyscy ci, którzy chcą lepiej poznać siebie
i otaczający ich świat, pracują z ludźmi, starają się pomagać innym, szukają nowych form kontaktów z otoczeniem. Wreszcie ci, którzy chcą w życiu osiągnąć sukces. Dla was ją napisałam, ponieważ wskazuję w niej jak otwierać zaryglowane drzwi świadomości, na jakie poziomy szczęścia może liczyć człowiek w procesie swej ewolucji, aż wniosę was w końcu na ich wyżyny.
W tej książce dzielę się moimi doświadczeniami z pracy nad połączeniem ducha, duszy i ciała popartymi obszerną informacją na temat znaku „8”. Każdy może w niej znaleźć informacje, które pomogą mu rozpoznać prawdziwe – nieuwzględniane przez konwencjonalną medycynę i psychologię – przyczyny swych dolegliwości, jak również metody, które przyniosą, jeśli nie całkowite wyzdrowienie, to na pewno ulgę w cierpieniu, rozświetlą przyczyny tych dolegliwości, wskażą dalszą drogę terapii. Diagnoza lekarska o chorobie lub przepowiednia wróżbity o mającym nadejść nieszczęściu ma służyć przede wszystkim obudzeniu.Nie jest to wyrok ostateczny. Sami tworzymy swój los i w każdej chwili możemy zacząć wykuwać go na nowo. Znajdziesz tutaj informacje o mocy tkwiącej w każdym człowieku. Wskazuję potencjał ludzkiego ducha i jedności z nim, aby realizować cel własny oraz działać na rzecz ogólnego dobra. To wszystko wreszcie w sposób dostępny pomoże żyć w tych niesamowitych, ekscytujących czasach i przygotować się do planetarnego przesunięcia Ziemi w piąty wymiar i do życia
w przestrzeniach stworzenia po jej opuszczeniu. Opisuję w niej wiele swoich osobistych kontaktów z .Aniołem Stróżem / Opiekunem duchowym/.
Zapraszam więc na spacer po poziomach szczęścia. Na każdym odcinku drogi życia stan szczęśliwości jest niezbędny do rozwoju, bo to tylko on wyzwala siły wewnętrzne do pięcia się w górę.
Podaję ci moją rękę, a drogę tę, którą ozdobiłam własnymi wierszami przejdziemy razem.

…Pomoc w usuwaniu blokad związanych z pieniędzmi to jedno z moich ulubionych zajęć. Nie byłoby to możliwe gdybym sama nie uporała się z tym problem.. Zawsze kiedy u mnie pieniądze odpływają w nadmiarze lub przestają napływać, przypominam sobie, że trzeba zatroszczyć się bardziej o siebie.
Pamiętam kobietę, z którą pracowałam w związku z jej dolegliwościami. Mówiła o swoich kłopotach finansowych. Poruszyła mnie wiadomość, że czasami wychodziła  do sklepu z kwotą 1,5 zł w portmonetce. W jednym z seansów  zasugerowałam jej, by przywołała przed siebie istotę, która w życiu grodzi dostęp do przypływów pieniężnych. Pojawiła się okropnie wyglądająca postać. Pokierowałam rozmową między nimi, były negocjacje i bieda została zwolniona   z posady, gdyż jej stanowisko, zostało zlikwidowane. Wykonana praca na poziomie emocjonalno – mentalnym zaowocowała dość szybko. Mąż – grafik komputerowy zaczął dostawać liczne zlecenia i sytuacja finansowa bardzo się poprawiła…

…Pewnie usłyszę zaraz: ja już tyle zrobiłem, zawsze mam duże marzenia a kiedy rozpoczynam działania lub jestem już tuż, tuż zwycięstwa pojawia się przeszkoda, zdarzenie, które niweczy całe przedsięwzięcie. Może twoje doświadczenie jest takie: chcę być zdrowy, byłem już u wielu terapeutów i nic. Lekarstwa i zioła także nie pomagają.
Wyjaśnień może tu być wiele, a każde związane jest z konkretnym przypadkiem…..

 więcej o książce – kliknij http://www.aumakkua.pl/?p=5892