RELACJE. Dni mocy 17-18,06.2023r. w Siedlisku Czterech Wiatrów. « Psycholog Bydgoszcz

RELACJE. Dni mocy 17-18,06.2023r. w Siedlisku Czterech Wiatrów.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 17 maja 2023

RELACJE: Dni mocy, jak do mnie dotarło, również  sami wytwarzamy poprzez otwarcie się na przepływ i źródło życia. Naszym czynieniem nie tylko mamy wpływ na los swój, lecz także świata. Wszystko jest połączone.

Program zajęć zmieniał się w zależności jak płynęła nasza energia.

Wiedziałam, że kreacja może być zabawna, piękna i jednocząca. Jednak wewnętrzne prowadzenie poprowadziło nas do wzniesienia na tyle, że przez nasze zjednoczenie, odwagę, otwarte serca, przekroczyliśmy świadomie GWIEZDNE WROTA do 5D.

To co dotąd trudne okazało się proste i zrozumiałe. Na ile utrzymamy się w tej nowej przestrzeni , to już inna historia.

Dlatego praca codzienna wzmacniająca, podtrzymująca jest bardzo ważna.

Pierwszy raz poprowadziło nas do wielkiej, rozłożystej Wierzby. Zadałam też pytanie, czy informacje płynące przez Ashayana Deane są dla nas wiarygodne. Kilku z nas odpierało ten przekaz.

Dostaliśmy c także indywidualne przekazy.

Wezwałam także opiekuna ziemi, który przemawia do Ashayana Deane, by nam przekazał co dla nas ważne. Pojawił się natychmiast. Omawiam to w formie pisemnej.

Kilka wypowiedzi końcowych:

…Przyjechałem pierwszy raz na takie warsztaty, czułem obawy, wahałem się czy to zrobić, coś mnie blokowało wewnętrznie, ale udało się, przyjechałem. Jestem mile zaskoczony, bardzo dobrze się tutaj czuję, lekko i swobodnie się czuję, dziękuję bardzo za te warsztaty.Roman.

…Udało mi się wszystko przyjąć, jadę taka wypełniona, spełniona, ogromna wdzięczność, Agnieszka.

…Ogromna wdzięczność wam wszystkim, to jest dla mnie taki przystanek wychodzenia z umysł, poszerzania świadomości, docierania do tego co jest głębsze i większe. tak jak Elżbieta powiedziałaś, przyprowadziło nas tu coś większego od nas i czuję dokładnie to samo. Cieszę się coraz bardziej, że mogę żyć z tym w zgodzie. Otwieram się na więcej. Mariusz.

…Dziękuję całej grupie, oczywiście Elżbiecie i Andrzejowi, jak zwykle piękne warsztaty, przyszło ogromne zrozumienie co to jest duchowość, bo dla mnie ważne jest zrozumieć czym jest jedność, jak wszyscy jesteśmy w tej jedności ugruntowani, tylko od nas zależy czy my zakotwiczymy się tak naprawdę w tym wszystkim. Zdałam sobie dzisiaj sprawę, że te 5D  nie jest fikcją, a większą realnością,

 od nas tylko zależy czy my ten krok wykonamy. Na tych warsztatach ten krok wszyscy wykonaliśmy, więc wszystkim gratuluję i sobie też, dziękuję. Alicja

…Ogrom podziękowań dla was wszystkich, dla ciebie Elżbieto, dla ciebie Andrzeju, którzy ogarniacie to wszystko. Dzisiaj zalała mnie fala różnorodnych wzruszeń, dużo łez wylało i coś poruszyło. Zastanawiałam się jak będzie wyglądało to przejście z #D do 5D, teraz miałam  okazję to przeżyć w pełni i to mnie bardzo uradowało, uwzniośliło, ucieszyło, i to jest zupełnie nowe doświadczenie, bo  nigdy, nigdy tego nie przeżyłam. Wspaniały też było doświadczenie w kręgu z echem. Docierały do mnie słowa niczym miód na serce.  Powtarzanie ich sprawiło, że przedzierały się do świadomości,  bo za pierwszym razem nie wszystko dociera do nas. To musi się przebijać czasami wieloma stuknięciami. Za to wszystko bardzo dziękuję. Urszula.

…Dziękuję  tobie Elżbieto, wyrażam ogromną tobie wdzięczność za te w drogowskazy, które mi dałaś, mam teraz takie pełne zaufanie do siebie, pozwolić się prowadzić, Codzienna praktyka i dzieją się cuda w życiu. dziękuje i do następnego razu. Malwina.

…Mam poczucie, że robiliśmy coś dla siebie ale także coś niezwykłego dla naszej ziemi. Wciąż czuję energię, która gdzieś się rozchodzi i idzie do innych ludzi. Dzisiaj znowu przeżyłam ogrom wzruszenia,

widząc i czując mężczyzn w kręgu z kobietami, rok temu tez czułam też wzruszenia, ale to było coś innego, teraz też coś innego, niesamowite przeżycie. Bardzo za to wszystko dziękuję.  Marta.

..Kobiety przychodzą same do grupy na te wznoszenie, a potem tak jest w związkach, ze nie są rozumiane. M.G.

To prawda – Kiedy mężczyzna czuje swą kobietę idzie za nią, chociażby zobaczyć co robi, co przeżywa, że się zmienia. Zmiana po jednej stronie rodzi konflikty, rozstania. Wspólne przeżycia scalają  związki. Elżbieta.

 Omawiam nasze celebracje w relacji filmowej.

————————————–

17 – 18.06.2023r. Przesilenie letnie. zaproszenie w wersji filmowej.kliknij

Sobota od 11.00 do niedzieli godz. 17.00

Kolejna sprzyjająca potężna fala sprzyjająca dla odzyskiwania swych nici DNA i aktywacji pola

plazmowego. Te czynności są teraz najważniejsze jak podpowiadają opiekunowie ziemi.

Co się z tym wiąże: łączenie, odzyskiwanie, ujawnianie,

radosne przebywanie pośród natury w Siedlisku Czterech Wiatrów. 

Wiedza, mądrości i ćwiczenia: z wizji, od starych kultur,  Indian, Aborygenów, Druidów.

Punkt kulminacyjny zjazdu:

radosna kreacja marzeń na cały rok wg metod dotąd przez nas nie stosowanych.

….Jak mamy dotrzeć do tysięcy ludzi, by wyskoczyli z umysłu na rzecz ścieżki serca? Jest wiele podpowiedzi np. podsyłanie filmów, artykułów, oddech miłości.

Mam też w tym zakresie propozycję

Daję Tobie prywatną i zarazem społeczną możliwość. Przekażę bezpośrednio zainteresowanym.

/dzwoń/.

Posiadamy 12 miejsc noclegowych i namiot z wyposażeniem, serwujemy przy tym  śniadania.

Można też skorzystać z noclegu w pobliskim zajeździe Szubin ” Tramp”.

Ułatwiamy dojazd z Bydgoszczy lub  przystanku w Rynarzewie.

Zainteresowanym wyślę szczegóły. Zapisy już się rozpoczęły.

Elżbieta 516 148 259.

Zobacz wersję filmową, jak spędzaliśmy taki czas od 2019r do 2022.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.