NARODZINY-przejście przez wymiary. « Psycholog Bydgoszcz

NARODZINY-przejście przez wymiary.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 7 grudnia 2017

6 grudnia 2017r. powiększa się nasza rodzina o wnuczkę Laurę. Oczywiście radość wielka, dla mnie tym bardziej, bo odkryłam nowa swoją możliwość. Obiecałam  synowej, że jeśli zacznie się akcja porodowa, ja będę przy niej energetycznie i będę wspierać.

 Ok. godz. 16,00, gdy pojawiły się oznaki w ciele, że to już czas,  jedzie do szpitala. Ja ok. godz. 20,00  odłożyłam swoje zajęcia przy opracowywaniu programu na najbliższe warsztaty i usiadłam do medytacji. Sama nie wiem dlaczego akurat o tej godzinie. Weszłam w przestrzeń,  którą  ostatnio rozpoznałam, piękną i świetlistą, należącą  do Pramatki. Przywołałam duszę dziecka, które miało się narodzić. Porozmawiałam o jej zadaniu, o tym by pomogła w porodzie, podpowiedziałam co ma zrobić, by dziecko wyszło razem z wodami. Po odpowiednich argumentach, które same płynęły z serca   – weszła

do ciała Sylwii, ale tak naprawdę połączyła się z rodzącym   dzieckiem. Wcześniej jej w nim nie było. Dlatego były duże bóle.  Pojawił się obraz świetlistej wody jak wodospad i a w nim wypływające na świat ziemski niemowlę. Poczułam ulgę i radość. Sesja została zakończona. 

Po 2 min. zadzwonił syn – mamo, akcja porodowa się zaczęła..

- Ja  – już jest wszystko dobrze, duszę przywołałam do dziecka, poród będzie piękny. Ucieszył się. Faktycznie tak było, bo po 6 minutach  dziecko przyszło bez komplikacji , razem z wodami na świat. To był mój pierwszy raz, w ten sposób pomagać przy porodzie. Cudowny to  stan.

Dlaczego to piszę, bo zamierzam i Ciebie podczas wewnętrznych podróży poprowadzić w tę przestrzeń, gdzie można załatwiać swoje sprawy. Omówię szczegółowo , co zrobiłam dla tego porodu.  Kiedyś wprowadziłam tam  na rękach głowę z bólem w prawej półkuli, nie pamiętam , by coś takiego kiedyś miało miejsce, po chwili ból ustąpił i nie powrócił więcej.

Czy jesteś gotowa podążać w głębiny swej jaźni? Jeśli tak – spotkamy się już wkrótce.  O szczegółach spotkań dla kobiet  czytaj na stronie.   Najbliższe już 17 grudnia bm. 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.