MACIERZ a OBFITOŚĆ, Tańce Wdzięczności. Relacje. « Psycholog Bydgoszcz

MACIERZ a OBFITOŚĆ, Tańce Wdzięczności. Relacje.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 27 lipca 2020

Dwa dni 19-20.09.2020 – pełne niespodzianek, atrakcji i mądrości za nami. Kolejne doświadczenia i wzbogacenie. Przyjmij dar ode mnie, podróż wewnętrzną dla cieszenia się radosnym i obfitym życiem.

 

Chociaż nasze pożywienie jest mocno roślinne, to jednak urodziny „panny” mają swoje prawa. Wybryk natury w naszych zajęciach to smaczny poczęstunek od jubilatki Anny. To jedyne zdjęcie z tego zjazdu.
Długo można by pisać o chwilach, które są już historią, jednak moje radosne serce ma dwie wiadomości, o których mam pisać.
Warsztatowcy to zrozumieją.
Grupa ludzi ćwiczeniami i kreacją wytwarza piękne pole energii. W ten sposób zbiera się bukiet, śmietanka energetyczna, którą karmią się zwłaszcza ci, co mogą być do końca.
Sens tych zajęć to celebrowanie wdzięczności, obfitości, a także aktywacja macierzy. Jest to siła rodząca wszystkie żywe istoty.
Ona kreuje, inspiruje, karmi, oczyszcza, uzdrawia, naprowadza.
Jej dzieci w świecie PRZYRODY I ZWIERZĄT poddają się jej całkowicie, bez buntu. ZATEM NIE MAJĄ lekarzy,, kościołów, szkół, ani rządów. Tak poruszają się m.in. ławice ryb, wędrówki ptaków, zwierząt, mimo, że nie mają kompasu.
Co zrobić, by być połączonym z królestwem matki, jak to zrobić, by ona pochwyciła i prowadziła krok po kroku w tańcu życia?
Jedno z podstawowych zadań, jakie trzeba wykonać, jest wyjście ze stanu śmierci. To ujawniliśmy podczas zajęć u kilku nieświadomych kobiet.
Kto nie wyczuwa praw matki ziemi, ten jest w stanie śmierci. /apokryfy/
Korzystamy z ruchu duchowego, który ujawnia nam ukrywane przeszkody do szczęścia, zdrowia, obfitości i pięknych relacji.
Wszystko można odkręcić jeśli jest zaufanie do tej wielkiej siły miłości matki.
Pod koniec zajęć, jedna z uczestniczek przywołuje ją, a zarazem wyzwala w sobie.
Macierz ujawnia się w innej medialnej kobiecie.
Obejmuje – przytula od tyłu OBUDZONĄ ?‍❤️‍?
Przed nami pojawia się piękny obraz.


Obie poruszają się w pięknym tańcu życia, w radości, lekkości i równowadze.
Zachwyt i oczarowanie czarodziejskim widowiskiem zostają zapisane w sercach na zawsze. Wiemy jak to może wyglądać w realu.
.
Dziękujemy za ten cudowny obraz.
Później słyszę od tej kobiety: jakie to wspaniałe jest zobaczyć taki efekt pracy nad sobą.
Na zakończenie podczas tańców obfitości, zapach łąki, cudowna cisza i kolejny prezent. Nad nami na niebie obraz, jak matka ziemia, kieruje swe dzieci w wyznaczonym kierunku, widzimy długi klucz ptaków w majestatycznym locie.
Jak to dobrze w pełnej obfitości, uradowaniu żegnać się z duchową rodziną.
Za te wszystkie wspólne doświadczenia i piękne chwile wzruszeń, że czujecie ważność tych chwil, że Jesteście, dziękuję z całego serca?

WASZE RELACJE:

…Śliczne relacje i ten lot ptaków Dziękuję za wspólne spędzone 2 dni pełne obfitości wiedzy i doświadczeń niezapomniane . Dziękuję ślicznie. Iwona.

Maria Olszewska  Ja też bardzo dziękuję za te piękne chwile, piękna sceneria, zapach świeżo skoszonego siana z łąk pełnych ziół, odgłosy ptaków, a w nocy ryk jeleni i w tym my, kobiety pragnące odnaleźć swoją głębię, w której odkrywamy Macierz, a więc, swoją siłę, możliwości. Zajęcia w pięknej drewnianej altanie, malowniczo pomalowanej przez Elżbietę kwiatami, wypełnione są wiedzą i praktyką do stosowanie na co dzień, by bez strachu z radością i lekkością przejść ten trudny czas zmian na świecie. Tak, wszystko to zapisało się w sercach, wiem, że łatwiej wejdę w nowy etap życia, z którym wiążą się wielkie zmiany, nie czuję już lęku, a raczej radosne podniecenie przed tym, co mnie czeka. Kochane siostry, dziękuję Wam z całego serca, za te piękne, wspólne chwile a zwłaszcza naszej przewodniczce, za trud przygotowań i przeprowadzone zajęcia. Dziękuję Elżbieto????????????

Emilia Lisiewicz Ja również dziękuję Elżbieto za ten  wyjątkowy czas spędzony???? w tak cudnym gronie ,za tyle wiedzy i wspólnej radości w tak pięknym miejscu ❤️

Anna Chrystiana Wydarzenie które wymyka się próbom podsumowania. Jestem szczęśliwa: nasycona radością, napełniona nowymi wiadomościami i ciekawa jaki będzie kolejny etap podróży. Czuję wdzięczność, że mogłam uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu.

Katarzyna Lacke  Czuję wdzięczność że też mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu
Monika Olszewska Czuję lekkość i jestem rozpromieniona, inaczej odczuwam świat i ludzi wokół. Każde nasze spotkanie to kolejny klejnot w koronie obudzonej kobiety. Dziękuję Tobie Elżbieto za zorganizowanie i poprowadzenie celebracji przesilenia jesiennego oraz dziękuję z serca wszystkim uczestniczącym, w tym Andrzejowi- naszej „złotej tarczy”????
W otoczeniu pięknej przyrody i zwierząt, przy płomieniach ogniska, w tańcu żywiołów, w niesamowitym spektaklu odegranym przez nas samych prowadzonych przez Ducha- nasze Wyższe Ja, przy obfitym stole pachnącym owocami i ziołami- darami Matki Ziemi, w atmosferze życzliwości ale i tajemnicy odkrywania Praw Macierzy, tak cudownie spędziłam miniony weekend.……………………..
… Piękny opis Elżbieto. Wzruszyłam się opisem tego tańca matki z obudzoną.  Pięknie było w tym uczestniczyć. Bardzo dziękuję. Małgorzata Adrianna.

Obfitość może objawiać się we wszystkich sferach życia.

To czas radości ze zbiorów: ogrodów, sadów, pól.

HASŁO Przesilenia jesiennego: Wdzięczność, Obfitość – Żniwa.

TEMAT ZAJĘĆ: Macierz – Matryca życia – Pani domu - najważniejsza wiedza dla ludzi. To właśnie ona decyduje o zdrowiu, obfitości materialnej, źródłach dochodu, także relacjach. Rozszerzenie zagadnienia z zajęć lipcowych 2020r.

W tym:

Prawa macierzy,

Stopień połączenia z macierzą a– obfitość finansowa, zdrowie i wzrost duchowy.

Przyjrzysz się swojej macierzy w osobistej sesji,

Jaki wpływ na nią mają pasma żywiołów,

Zrobimy ruch ku obfitości, a także  poznasz

Sposoby oczyszczania aury i napełniania jej energią oraz 

jak reagować na wampiryzm energetyczny i prowokacje.

Ponadto: Praktykujemy uaktywnienie torusa i koherencji serca, tańczymy..

Poznajemy, działamy, oczyszczamy się, wypełniamy światłem, a jednocześnie  bawimy

Podzielę się wiedzą i ostatnimi doświadczeniami  o ziołach, roślinach łąk. Wspólnie przygotujemy odżywcze posiłki z  darów sadów /soki, zioło-lady/

Z doświadczenia wiem, że program  tworzy  się tuż przed i w czasie spotkania. Zależy to od potrzeb i możliwości  uczestników.

Poznajemy, działamy, oczyszczamy się, podnosimy wibrację … i przy tym bawimy.

Termin:

19.09.2020 sobota – wibracja dnia 5 odpoczynek, zabawa, lekki zefir, który popycha do przodu, do ruchu, do zmian,  działań dla realizacji celów

godz. 12,00 – ok. 19,00

20.09.2020 niedziela- – wibracja dnia – 6 – owoc, spełnienie, sprawy socjalne, zdrowia,  cudowny czas dla celebracji obfitości. Kiedy żyjesz w poczuciu obfitości, jesteś jednocześnie płodną ziemią dla siewu i pięknych zbiorów. Przychodzi zawsze to czego potrzebujesz.

godz. 9.30 – ok. 17,00

Posłuchaj co mówię o przesileniu jesiennym w tym filmiku,. .  …
.                                                    

Więcej w terminarzu.

 

 

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.