ALERT NAJWYŻSZEGO STOPNIA. PRZED LISTOPADOWYM ŚWIĘTEM. « Psycholog Bydgoszcz

ALERT NAJWYŻSZEGO STOPNIA. PRZED LISTOPADOWYM ŚWIĘTEM.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 20 października 2020

Pilne! Dlaczego? Ponieważ masowe przebudzenie ludzi sprawia, że większość z nich jest zagubiona.

- Co pisałam o dniach 1-3,XI. w 2019r. link

Posłuchaj co przekażę w następnym filmiku z serii: „Czas Próby. Czas Prawdy”. Oto co mówi zaprzyjaźniona Anna – kto jak nie Elżbieta prawdę tobie powie. Czy wiesz co to oznacza spojrzeć prawdzie w oczy? Prawda mocno świeci, nie każdy jest zdolny patrzeć w stronę tak jarzącego światła. Przyzwyczajono nas do światła sztucznego, iluzyjnego, fałszu i zamiatania brudu pod tzw. dywan. Dlatego teraz nawołuje się – nie idź w stronę światła, po zrzuceniu ciała. To właśnie dlatego, jeszcze za czasu pobytu tutaj w materii trzeba rozpoznać różnicę, a między innymi przez SPOJRZENIE PRAWDZIE W OCZY. Jeśli to czujesz spotkamy się w następnych odsłonach prawdy już wkrótce.

Są tacy co uważają, że matrix się skończył, to co zrobimy z matriksem osobistym – umysłem, który jest mocno zainfekowany programami? Intuicja słaba, poziom  odczuwanie także. Wkręcanie się  w medialne wieści  jest na porządku dziennym. Zaczynają obwiniać, walczyć. Nie zdając sobie sprawy, że otocznie to nasz mikrokosmos, w środku niego Ja – aparat przetwarzający : stwarza i kreuje.

Zbawiać świat, to ciężka praca, to nie nasze zadanie, nasz natomiast to rozświetlać siebie i kreować piękne chwile dla siebie i przy okazji otoczenia. Robisz coś z sobą, a to pojawia się w przestrzeni. To jest prawdziwe przebudzenie.

W wyniku wieści i wizji jakie do mnie przychodzą, mogę pewnie stwierdzić, sytuacja w Polsce i  na świecie jest bardzo poważna. Ignorancja nas wszystkich wiele kosztuje.

Kto widzi co się dzieje i siedzi biernie, żyje wg rutyny codzienności,  jest tak samo odpowiedzialni za niewolnictwo jak i kontrolerzy. Bo ci drudzy korzystają z tej bierności, szarości i nisko wibrującej konsumpcji. Budzenie polega na mocy kreacji i życiu radosną chwilą.

Kolejne obszary wolności się nam zamyka, bo ludzie sami się ograniczają, korzystają z minimum swych możliwości. Wyniki widzimy na zewnątrz jak w lustrze.

Wiedzą doskonale, że nas dociskają. Marionetkowy rząd nie ma innego wyjścia, bo są nakazy nadrzędne, grożą „wojną”. Ona i tak jest tylko w białych rękawiczkach. To naród sam się ma unicestwiać. Napuszczają jednych na drugich. Doniesień jest całe mnóstwo. Np. Urząd skarbowy płaci za nie 1000zł. Na fb – też są ogromne donosy, jednak za to nic nie dostaje się.

….. Zaborcy uznają powiedzenie: najlepszy policjant to drugi człowiek. Czy tak ma być? Brat na brata? W świecie duchowym – na siebie.

Nawet dręczyciele obawiają się naszej reakcji w jedności.

Zbudowali sobie bazy ochronne, min. w Argentynie, Izraelu, Kazachstanie, Chinach.

 ….. Pierwotnie miałam zamiar  przekazać wizje odnośnie najbliższej przyszłości. Jednak mąż mnie powstrzymał. Jeśli chodzi o grudzień, zajmę się tym w listopadzie, bo burza energetyczna ciągle w toku.

Światło miłości, wspólne działania w jednym czasie mają moc wulkanu, szczury uciekają, giną. Wzruszenie z serca roztapia lody, jak to pokazano np. w filmie baśniowym ” Dziadek do orzechów”

….Każda cywilizacja upadała przez dominację siły męskiej, odbudowywała się dzięki żeńskości, która jest w każdym z nas, /oprócz klonów i robotów, a jest ich mnóstwo wśród przywódców i celebrytów/ a zwiemy ją MIŁOŚĆ.

Na FB chciałam udostępnić ten film – link,  ale dostałam ostrzeżenie 

Z  ruchu serca mogę przekazać w osobistym kontakcie o wizjach i jak się chronić, oczyszczać i utrzymywać energię, bez względu na to co nadchodzi.

Mam przekaz jak rozświetlać rodzinę i płaszczyznę Polski, czy danego kraju.

Mogę jednak ostrzec, NIE ODWIEDZAJ CMENTARZY zwłaszcza w dniach 1-3.XI.2020r. Teraz nie będzie już tylko obskubywanie jak dotąd ze światła.

Spędzaj ten czas na łonie natury, wśród ludzi radosnych, pozytywnych, radujcie się, śmiejcie i tańczcie.

Jeśli chcesz się zapoznać z tym co oferuję, a może to być do 1.XI.
tylko kilka osób, to proszę o niezwłoczny kontakt tel. 516 148 259

         Poniżej filmik, bardzo ważny, posłuchaj, będzie część następna.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.