KREUJMY wspólnie 5.12.2021r. piękny los ludzkich istot. « Psycholog Bydgoszcz

KREUJMY wspólnie 5.12.2021r. piękny los ludzkich istot.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 8 listopada 2021

OSTATNIE SPOTKANIE GRUPOWE W TYM ROKU!

Spotkajmy się w dniu 05.XII.2021 w godzinach 11,00 do ok. 17,00, a online – 7.XII.2021r.

by wspólnie celebrować rozświetlanie świadomości, cieszyć się jednością, tym samym wznosić wraz z planetą w przestrzenie ZŁOTEJ ERY. Więcej w terminarzu.

………………2 listopada – to niezwykły czas, by kreować.

Z grupą kobiet powędrowałyśmy do Świetlanej Rodziny, aby przejąć od niej ducha światła, WOLNOŚCI, jedności, pokoju.

Wracamy  od niej z piękną wizją,  rozsypujących się  piramid hierarchii, fabryk produkujących to co jest sprzeczne z harmonią życia, znikają czołgi, wojny i bieda.  Dojdziemy jako ludzkość do takiego właśnie stanu. Kiedy? Każdy w swoim tempie. Umysł boi się zmian, wstrzymuje, mówi nie jestem gotów. To pytaj go, czy jest inny czas niż teraz? Jak długo znosić wyzysk, choroby, niedostatek.. Powiedz dość. To jest TEN czas.

Mamy wskazówki, płyną nieustannie, jak się zachowywać, co w sobie rozświetlić.

7 listopada wchodzę w stan kontemplacji nad tym co czeka istoty ludzkie. Wykorzystuje do tego zwierzę mocy – Orlicę, by wznieść się do najwyższych partii duchowych. Szamani uważają, ze orzeł jest symbolem DUCHA MIŁOŚCI, a ma on w różnych filozofiach i religiach setki nazw. Każda nazwa łączy z jakimś obszarem, którego trzeba wg nich uwagą, emocją, uczuciem  i słowem doładowywać. . Duch Miłości przenika wszystko, łączy, uzdrawia, naprowadza, zmienia, kreuje. owym, jedynym, od którego wszystko zależy: łaska i niełaska.  Mamy dary przekształcania tej substancji w materię. 

Orzeł to moc, odwaga, nieustraszoność. Zarazem godło Polski. Korzystają z niego także inne narody. Jeśli ludzie danej społeczności korzystają z negatywnej strony  orła, bo tylko z fizycznej – jest drapieżność, walka o przetrwanie, każdy chroni tylko swego gniazda, swojej rodziny, bez zrozumienia, że każdy jest połączony polem energii z innymi rodzinami i tak ze wszystkością.

Warto wznieść się na poziom duchowy, na poziom ruchu, jasnych wizji, podejmowania  właściwych decyzji z dystansu, bez emocji. Z lotu ptaka wszystko widzi się bardziej wyraźnie.

Posłuchaj proszę co zobaczyłam, co przeżyłam całą sobą, na wszystkich poziomach, a dotyczy to ludzkości, mnie i Ciebie  Kliknij.

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.